| anonim_4396 a întrebat:

Atunci cand imi decalotez penisul simt o durere la atingerea acestuia. Nu inteleg de ce, nu am avut acte sexuale pana acum iar de 1 an persista durerea. Am varsta de 16 ani si imi e frica sa intretin acte sexuale pentru ca cred ca e o durere insuportabila intr-un act sexual. Mai precis ma doare capul penisului happy.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate ar fi cazul sa vizitezi un urolog, ca sa vada ce-i in neregula cu penisul tau, fiindca nu-i normal sa ai dureri la atingere.

| sawareekh a răspuns (pentru Violleta2022):

Am inteles ca poate e din cauza ca sunt inca in crestere si ca e o functie de aparare pielea si ca e complet normal lucrul asta pana la dezvirginare.

| corbulalbrosu a răspuns:

In situatia in care te afli, numai medicul urolog in urma unei consultatii iti poate oferi raspunsul corect si de asemenea in cazul in care este nevoie si tratamentul adecvat si necesar de a fi urmat. Multa sanatate!