| cristinutza07 a întrebat:

Buna seara, aveți idee unde as putea găsi sau daca exista un site, care mi-ar putea face materialul cum vreau eu? ( sa-l imprime )
As vrea sa imi fac o lenjerie de pat de doua persoane, cu niște personaje, iar pe internet nu găsesc dimensiunile pe care le vreau eu ( la lenjerie )? Scuzați categoria, dar aceasta este cea mai vizitată...

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista asemena site, pentru ca nu ar exista clientela care sa-l sustina, fiind foarte scump sa se personalizeze lenjeriile de pat.
Dar, poti sa duci matarialul la o croitorie si cu masurile tale, sa-ti croiasca si coasa ei lenjeria de pat. Apoi, cauti un centru de imprimare si sa le dai modelele gata pregatite de imprimare.
O asemena lenjerie te poate costa cateva sute de euro sau chiar 1000 euro, depinzand de calitatea materialul folosit cat si de cate imprimeuri vrei sa ai pe lenjerie.

1 răspuns: