| King1993 a întrebat:

Buna seara, ce pare aveti de sexul in cuplu + vibrator?

Răspuns Câştigător
| King1993 explică:

Vezi tu, nu ai nimerit punctul... Vibratorul nu e pentru ea! E pentru el!

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vrei ca EA sa fie barbatul in pat, te inteleg

| Violleta2022 a răspuns:

Cand barbatul este incapabil sa satisfaca vaginal femeia, din nestiinta, neputinta sau din cauza unui penis micut, incapabils a satisfaca, poate apela la o jucarie sexuala, pentru a-si satisface partnera de sex.

| Violleta2022 a răspuns (pentru King1993):

Dar tu de unde stii?
Le-ai tinut lumanarea?

| Toteu78 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu. Vibratorul.

| King1993 explică (pentru King1993):

Ciutănicii nu au inteles mare lucru laughing

| King1993 explică (pentru Violleta2022):

Cred ca nu ai inteles bine, si daca te gândești la așa că e mica ei bine... crede-mă că e mai mult decat crezi

| Toteu78 a răspuns (pentru Violleta2022):

Vezi? Ce spuneam in partea aialalta: lipsă de experiență = lipsă de imaginație! Cand ești tânăr așa se întâmplă. Da ai timp să crești și sa ți largesti sfera de imaginație sexuală. Ps. Eu nu ma mai joc de vreo 40 de ani cu puța in praf...

| Violleta2022 a răspuns (pentru King1993):

Nu m-am referit la tine!
Eu doar am mentionat la modul general, toate variantele pentru care cineva ar folosii un vibrator, inclusiv pentru faptul ca, unii au un cuc mic, fiind anatomic imposibil sa satisfaca vaginal o femeie.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Toteu78):

Ideea este ca te-ai jucat candva cu ea in praf, odata ce spui ca "nu te mai joci".
Din fericire pentru mine, eu nu m-am jucat NICIODATA cu ea in praf.
Cat priveste lipsa de experinta si cea de imaginatie, este posibil la cei ingusti la mine, nu la toata lumea.
Nu m-am plans niciodata de imginatie, poate de aceea sunt inca maritata cu acelasi barbat, de peste 30 de ani.

| King1993 explică (pentru Violleta2022):

Vezi tu, nu ai nimerit punctul... Vibratorul nu e pentru ea! E pentru el!

| mihai69 a răspuns:

Sexul poate fi și o joacă. Și să te joci fără jucării, e cam complicat, nu?

| sofisis a răspuns:

E misto happy

| Goete a răspuns:

Daca pentru voi doi e ok, nu conteaza parerea nimanui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa incluzi "vibrator" in ecuatie, inseamna ca nu faci treaba buna si te simti complexat happy
De ce n-ai baga "veverita la scorbura" si ai folosi un plastic instead? ai nevoie de placere fizica, tu, sau placere psihica?
pune-te in locul ei.
Ti-ar place sa stai tu pe spate, si ea sa se joace cu vibratoru cu tine? laughing) multi dereglati p-aici laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E fain dacă știe cum sa-l folosească.

| Adi88 a răspuns:

Ai sculicica mică și ție frică să recunoști

| bbobo22 a răspuns:

La ce te ajuta parerea noastra de aici? Cel mai important in cuplu este ceea ce voi va doriti. Discuta cu a ta partenera/partener si daca este de accord incercati. Orice nebunie care va poate condimenta viata sexuala este buna atata timp cat este acceptata de amandoi. Spor la fantezii! happy