| Florentinaaaaaaaa a întrebat:

Daca am facut sex neprotejat si nu a ejaculat înăuntru pe 1 Ianuarie, in data de 6 era ovulatia. Am si acum foarte mult mucus, sânii ma dor si parca ar fi puțin umflați sau tari. Ma doare puțin in partea stânga, am mai avut grețuri, dar am fost răcita si cred ca din cauza asta era. Dar mi se pare ca burta imi e umflata.
Aștept ceva păreri, ce ar putea fi, e vorba de o sarcina?

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca nu a ejaculat in vagin nu este posibila o sarcina. Dar, pentru linistea ta, fa un test de sarcina la 21 zile de la ultimul act sexual.

| vocea a răspuns:

Daca nu a ejaculat n vaginul tau stai calma nu esti gravida.

| FlaviusValentin a răspuns:

Depinde, e posibil sa fi ejaculat ceva, e aproape imposibil sa nu fi ejaculat, eu zic sa iti faci niste teste pentru ca s-ar putea fi vorba de o sarcina, dar daca ai facut sex cu pantaloni pe tine, nu e vorba de nici o sarcina, sper ca te-am ajutat