| Silviuuu676 a întrebat:

Buna seara, dau funda, am facut sex cu prietena mea si la cam 2 ore de la o penetrare cam adâncă nu stiu daca are sau nu legatura doar mentionez, are o sangerare apoasa. Sexul a fost protejat, nu a fost prima data cand am facut, avem multe contacte dar nu cu urmari de genu + ca o doare in interiorul vaginului destul de tare

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai rănit-o fără sa vrei. Se vindecă.

| Andreei8888888 a răspuns:

Probabil din cauza penetrării prea adanci s-a întamplat ceva in interiorul vaginului, mai bine să fiți siguri, du-te cu ea la un specialist.

| Emilian65 a răspuns:

Aceasta sangerare de care vorbesti este di cauza ca ai fortat penetrarea care a fost foarte adanca si i-a produs rani in interiorul vaginului. Consultati de urgenta un meduc ginecolog care va va sfatui cum sa faceti sex nedureros in continuare.

| Violleta2022 a răspuns:

O doare pentru ca sexul a fost facut pe uscat, fara un preludiu adecvat (pregatire pentru sex).
data viitoare ai mai multa rabdare si intelegere pentru fata, daca vrei sa mai primesti sex, fiindca nu-i nromal sa sari pe ea, fara sa o pregatesti cum trebuie (umezesti, exciti samd).