| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara din nou... am vorbit cu acel baiat si am clarificat situatia acum. el e dezamagit din cauza anumitor probleme personale si eu vreau sa il ajut sa treaca peste insa el zice ca momentan nu crede ca eu sunt cea care merita sa faca asta.si prietenei mele cele mai bune ii spune ca vrea sa ii demonstrez ca inca tin la el. cum sa fac asta? :-

Răspuns Câştigător
| Lullabies a răspuns:

Stai langa el mereu, fii acolo cand are nevoie de ajutor, da-i sfaturi, vorbeste cu el, incearca sa-i fi o prietena foarte bunaa, de incredere. succes:*