| IamTheQueen a întrebat:

Buna seara dragilor, am nevoie de putin ajutor big grin.Am ascultat acum ceva vreme o melodie ( cred ca era cantata de Vama Veche), interpretata ( in vid. era Andreea Dinulescu mimand versurile ). Stiti cumva care era melodia si de cine e cantata, in cazul in care nu e Vama Veche? multumesc.

1 răspuns:
| Xeromorf a răspuns:

Google! si nu glumesc, trebuie doar sa cauti putin... cauta vama veche si andreea dinulescu, si vezi ce gasesti