| ioanalexandra345 a întrebat:

Este bine sa iau o aspirina pentru accelerarea menstruatiei?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca poti sa inghiti si nu doar una, ba chiar mai multe insa un astfel de experiment imi provoaca o deosebita curiozitate si anume daca te va ajuta sa-ti accelereze momentul de declansare a menstruatiei macar si cu cateva ore? Sunt doar mituri fara nici-o baza stiintifica, medicala, reala dar se zvoneste ca minuni si miracole se mai produc si in mileniul III. Multa sanatate!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti sa iei si mai multe, ca tot nu ajuta!