| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, eu si prietena mea si eu am avut primul contact sexual, dupa contact ea are cateva simptome : crampe abdominale, dureri ale sanilor, sfarcuri sensibile. vomitat ameteala oboseala ..nu poate sa manance.

Răspuns Câştigător
| precious30 a răspuns:

Poate fio si de la psihic, ea gandindu-se continuu la asta nu se hraneste poate cum trebuie sau nu se odihneste si de aici apar tot felul de simptome... sper sa nu fie vestea aia tragica sincer dar puteti incerca un test de sarcina.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pregatitiva de un scandal de la parinti

| ZEU93 a răspuns:

Am o veste pentru tine... ca e buna ca e rea tu decizi. O sa ai un copil

| SameMistake a răspuns:

Cand ar trebui sa ii vina ciclul urmator?

| vocea a răspuns:

Probabil este insarcinata

| Mussette a răspuns:

Daca nu-i de la emotii, felicitari! uni incearca ani la rand, iar voi din prima. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se zice ca astea sunt simptome de sarcina, pai felicitari, sa le dai de baut la baieti big grin

| Cozminn a răspuns (pentru anonim_4396):

Am facut sex protejat.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Cozminn):

Protejat cu sigurante?

| Cozminn a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La inceperea vietii sexuale apar schimbari hormonale. Nu e neaparat o sarcina, dar ca sa fiti siguri faceti un test.

| NameHarris a răspuns:

Felicitari frate sper sa fi un tatic model pentru cel miclaughing