|

Buna seara!

Fiind in camera singur mi-am facut laba, si parintii mei au fost in camera lor, eu am uitat sa incui usa la mine in camera si pe la ora 18 au avut ai mei niste invitati si brusc au intrat la mine in camera.

Va dati seama ce a iesit, am dat si in atac de panica.

Acum ai mei nici nu vor sa ma mai privească!

Credeti ca i-am facut de râs?

Va rog nu faceti misto de mine...

16 Raportează Evaluează
16 răspunsuri:
| a răspuns:

Nu e ceva pentru care să-ți ceri scuze lol. lasă situația așa, uită cu timpul. îți dai seama ce aiurea a picat pentru toți

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns:

Bună glumalaughing

| explică (pentru CristiDinBucuresti):

Dar nu e glumă, nu stiu ce sa mai fac.
Mi e rusine sa ii mai privesc si in ochi...

| a răspuns (pentru Andrei_Dragoş_1998_2PoM):

Daca te simti vinovat, ce a m ai bună solutie vorbeste cu părintii tai si cere ti iertare si pe viitor numai lăsa usa descuiata, inchide o cu cheia deoarece nu esti singur in casă.

| a răspuns:

Asta e, trebuie să treci peste.

| a răspuns:

Mai mult ca sigur

| a răspuns:

Mi se pare ca ai tai reactioneaza exagerat la un lucru normal si in conditiile in care Ei au invadat intimitatea ta. Eu le-as spune-o direct si cine ar putea fi indignat ai fi tu - nu ei.

| a răspuns:

Puteau şi ăia să bată măcar la uşă...
Pe mine mă enervează la culme când intră cineva la mine în cameră fără să bată mai întâi la uşă.Mi s-a întâmplat şi mie de câteva ori până acum.O dată, era bunicul meu în vizită pe la noi şi a intrat pur şi simplu peste mine tocmai când mă schimbam.Am avut pantalonii pe mine, dar nu şi bluza, deci aveam doar sutienul în partea de sus.Am avut noroc că eram cu spatele.Normal că după ce m-am îmbrăcat, m-am dus la el şi am făcut scandal.Ai mei nu fac niciodată aşa ceva.Ei bat întotdeauna la uşă atunci când vor să intre la mine în cameră.La fel fac şi eu.
Revenind la tine.....nu tu te-ai făcut de râs, ci ei pentru că nu ţi-au respectat intimitatea şi au intrat ca nişte ţărani peste tine.Nu este nicio ruşine să te masturbezi.Majoritatea oamenilor o fac.E ceva natural, firesc.

| a răspuns:

Ghinion laughing O sa te ierte ei, nu ai facut nimic rau.

| a răspuns:

Vor trece peste, cu siguranta.

| a răspuns:

Hai ca n-ai dat *aproape* nimanui in cap. Iti dai seama, o fi putin socata. Ar putea sa-ti ceri scuze doar pentru neglijenta, nu pentru fapta in sine.

| explică:

Acum am vorbit cu tata si i-am spus ca am facut asta deoarece sinteam nevoia, si l-am intrebat daca ma poate ierta.
Mi-a zis:
Andrei stai linistit tata ca si eu faceam asta inainte de a ma intalni cu mă-ta, nu e ceva grav, adica mai pe scurt m-a iertat.
Dar mama e suparata fiindca i-am dat o impresie proasta despre oaspetii care tocmai ce sosiseră...

| a răspuns:

Incearaca sa faci asta cand esti singur in casa!

| a răspuns:

Da, i-ai făcut. Data viitoare nu mai uita să închizi ușa, bine?

| a răspuns:

Da, i-ai făcut. Data viitoare nu mai uita să închizi ușa?

| a răspuns:

Nu mai prea ai ce sa faci, fapta este consumata. Crezi ca ei în tinerețe nu făceau asa ceva? O sa le treacă în câteva zile. Stai calm.