| Ionela442989 a întrebat:

In urma cu 2 ani jumate am cunoscut o fata mai mare ca mine, la inceput am vorbit ca si prietene. Dupa tot ieseam cu ea si intr-o seara am ramas singure pe balcon ea imi tot sufla pe gat si pe mine asta ma excita. Nu am stiut unde vrea sa ajunga asa ca am tot lasat-o sa vad unde vrea sa ajunga. Pana la urma s-a pus jos si m-a pus sa stau pe picioarele ei si sa ma intorc cu fata la ea, iar ea ma tot pupa pe gat dupa mi-a bagat mana sub tricou si a inceput sa ma stranga de sani. Mi s-a parut ceva ciudat dar in ciuda faptului ca tot eram curioasa am lasat-o sa isi faca de cap. Mentionez nu am atractie la fete. Dupa m-a pupat pe buze si dupa ea a vrut sa ma atinga jos si nu am lasat-o sa o faca. Acum noi vorbim in continuare, pana luna trecuta sau acum 2 luni am avut ca si cum o relatie. Iar eu am prins sentimente mari pentru ea si nu stiu de ce. Nu stiu ce sa fac ca sa facem in continuare, pe o parte si pe o alta parte nu stiu cum sa nu mai am aceleasi sentimente pentru ea pentru ca simt ca nu mai sunt eu. Aveam contacte sexuale reciproce, adica ma atingea si o atingeam in zonele intime. M-a facut sa uit de un baiat pe care l-am iubit foarte mult. Nu stiu, este o poveste foarte lunga. Noi acum stam impreuna doar ca nu mai avem nimic, adica suntem ca si prietene, ea spune ca deja a uitat asta, oare este posibil sa treaca peste asta asa repede? Ajutati-ma va rog si nu jigniti, fa un bine fara sa faci rau! Dau funda

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ce ai prins tu pentru ea nu-s sentimente, doar o mare curiozitate ce ar putea sa se intample erotic intre voi.
Se pare ca regreta momentul cu pupatul si atinsul, de aceea ti-a spus sa uiti si sa treci peste asta.
Move on!

| Ionela442989 explică (pentru Violleta2022):

Ea a spus ca a trecut peste nu eu. Ea mi-a zis ca a uitat de asta si ca vrea o viata normala. Oare asta este ceva de rau adica nu e dat de la Dumnezeu sa faci asa ceva. Poate avea cosecinte rele pe viitor?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ionela442989):

Dumnezeu nu te-a pus sa faci nimic, cum nu pune pe nimeni sa faca rau sau diferit, aia a fost decizia ei de moment si a ta, ca accepti.
Nu-i cazul sa despici firul in patru, odata ce fata aia regreta si ti-a spus ca vrea sa uite si sa aiba o viata normala. Probabil si-a dat seama ca-i intr-o pozitie penibila s ca nu rae niciodata sa mai ajunga acolo.
Ce sens are sa cugeti acum si sa intelegi ceva ce ti s-a spus deja, ca trebuie uitat?
Move on!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tu la 19 ani crezi ca un pic de sex cu o fata o sa-ti aduca consecinte pe viitor pentru ca nu-i place lui dumnezeu asta?
Oare ce dracu se-ntampla cu unii din voi...

| TPU2019 a răspuns:

Simplu, ca orice femeie pana in 30 de anisori, a simtit fluturasii, si-a facut de cap pana i-au trecut si acum gata, s-au linistit fluturasii, s-a terminat povestea, mai departe alt capitol, atat. Comportament tipic de fluturas.