| Unlocked a întrebat:

Buna seara, intrebare pentru fete:Ce va enerveaza cel mai mult la baieti laughing?

64 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Ma enerveaza ca isi pun la avatar poza din profil si nu pot sa observ monospranceana.

| lolly a răspuns:

Orgoliul.

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Atunci cand sunt rusinosi...nu trebuie sa fie mai ceva ca o fata. Si...nu suport sa ma minta. laughing

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns (pentru PamfleticaTotHellenne):

Indraznet doar cu tine sau indraznet cu toate?

| PamfleticaTotHellenne a răspuns (pentru BADBUNNYaruncacubanii):

Heeeei,doar cu mine! laughing
Pe voi ce va enerveaza la noi, fetele?

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns (pentru PamfleticaTotHellenne):

Atunci cand nu vor sex laughing) nu stiu daca ma intrebi pe mine imi este greu sa iti rapund.

| Unlocked explică (pentru PamfleticaTotHellenne):

Pe mine sincer cel mai multa ma enerveaza la voi fitele sincer laughing, deci cate fete cunosc si stiu ba deci nu le ajungi la nas.Asta ma dispera si nu le inteleg, stiu romancele sunt cele mai frumoase si profita de ocazia asta, ca zice ba:Ce-mi pasa mie de ala, ca eu oricum sunt frumoasa si pot avea baieti cati vreau, chestii pe cre nu le inteleg. happy

| PamfleticaTotHellenne a răspuns (pentru Unlocked):

Inca nu ai cunoscut fata potrivita. big grin Nu sunt toate la fel...

| HolyPotato a răspuns:

Cocalarismul. (sau mă rog, pricepi tu ce vreau să zic laughing )
Mă deranjează la culme tupeul de prost gust, cerceii în urechi ori să fie pensați sau epilați.
Tatuajele sunt OK în funcție de ele și să nu fie prea multe.
Să nu înjure ca la ușa cortului.
TREBUIE să aibă respect și iubire față de animale.

| ingerashhhh a răspuns:

Indiferenta! Cea mai puternica si mai dureroasa arma cu care poate fi tratat, pedepsit un om, indiferent fata, baiat!

| Anca95 a răspuns:

Imaturitatea, efectul de turma si superficialitatea

| Gabriella24 a răspuns:

Buna! Vrei tu sa stii asta...te face pe tine sa te simti mai bine...pai hai ca-ti spun.Deciiii,MA ENERVEAZA SA VAD CUM UN BAIAT MA MINTE PE FATA SI EU SA STIU CA MA MINTE SI SA MA UIT LA EL BAGANDU-L DE UNDE A IESIT IN MINTEA MEA,FARA SA MA POT EXTERIORIZA (nu vorbesc urat),MA ENERVEAZA SA-I VAD FALSI,SUPERIORI,SCHIMBATORI(la stare ma refer), OCUPATI(prea ocupati pentru mine), MA ENERVEAZA SA-I VAD CA VORBESC URAT SI CA SE POARTA GROSOLAN, MA ENERVEAZA SA-I VAD INDIFERENTI, MA ENERVEAZA CA SPUN CHESTII LA CARE NOI FEMEILE TREBUIE SA RAMANEM FASCINATE SI UIMITE SAU CAND SPUN VREO GLUMA TAMPITA NOI TREBUIE SA RADEM SI UNEORI SINCER CHIAR NU PUTEM E PREA SEC GEN"Doua clatite merg prin desert.La una ii cade gemu' "
-Okkkkkeeeyyyyy iii cade gemu'... bun si? Unde trebuia sa rad..." MA ENERVEAZA CAND SE UITA LA ALTA(bine, sa fiu sincera iubitul meu nu face asta de fata cu mine dar am generalizat putin), MA ENERVEAZA ATUNCI CAND NU SUNT ASCULTATA SI ATUNCI CAND PERSOANA SE SEX MASCULIN DE LANGA MINE SAU DE LA CELALAT CAPAT AL FIRULUI TELEFONIC MA TRATEAZA CU SUPERFICIALITATE.Ar fi o lista mai lunga dar chiar te-as plictisii serios laughing. Sper ca te simti mai bine acum! laughing Paa :*

| Nicoleta a răspuns:

Indiferenta, aroganta, vulgaritatea.

| ApaMineralaPlata a răspuns:

Cel mai mult ma enerveaza indeferenta. happy

| h3r a răspuns:

Băieții care întreabă ce ne enervează mai mult la ei. E cam greu, câteodată suntem nehotărâte când vine vorba de asta.

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns (pentru h3r):

Felicitari sincer meriti fundita... intotdeauna am avut impresia ca femeile nu stiu ce vor laughing)

| h3r a răspuns (pentru BADBUNNYaruncacubanii):

Când vine vorba de voi, bineînțeles. Și ajungem mereu la : îl iubesc așa cum e, ce să-i fac, că-i al meu!

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Rautatea, fatarnicia, trufia, nesimtirea, lenea, minciuna si ignoranta.

utilizeaza dex-ul cu incredere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mandria,superioritatea,falsitatea,minciuna.
Iarasi,urasc cand aud pe cineva injurand, inclusiv un baiat. Horror x_X

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns (pentru anonim_4396):

Superioritaea? sa inteleg ca vreti drepturi egale? dar pe timp de razboi de ce nu ati vrut drepturi egale cu noi? rolling on the floor))

| anonim_4396 a răspuns (pentru BADBUNNYaruncacubanii):

Sunt baieti care se cred foarte superiori. ''A stii, sunt mult prea inteligent pentru tine''.Am intalnit si deastia si crede-ma, sunt insuportabili.

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu babi te inteleg perfect doar ca m-am bagat si eu un pic in seama

| Unlocked explică (pentru BADBUNNYaruncacubanii):

Buna asta laughing)))

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns (pentru Unlocked):

Nu e problema... in orice caz felicitari pentru intrebare ca se strang gagicile aici si stiu unde sa le gaseschee hee

| KnowEverything a răspuns (pentru BADBUNNYaruncacubanii):

E o chestie de principiu laughing)

| Xenya a răspuns:

Proasta crestere si tupeul exagerat!

| MetalHead04 a răspuns:

Orgoliu,indiferenta,prostia.

| LovellyAngel a răspuns:

Ăia care se supără mai ceva ca fetele. Faci și tu o glumă și deșteptu' nu se prinde.

| MissmysteriousS a răspuns:

Hei!
Cel mai mult urasc minciuna si superioaritatea, mi se pare o porcarie si ceva destul de estetic.

| Aimèeeee a răspuns:

Plangaciosii, mincinosii. Au multe defecte dar si multe calitati.

| LittleShyDevil a răspuns:

Buna seara! Glumele tampite, atunci cand rade numai el si tu politicoasa razi si tu ca na...laughing Sa creada ca te-ai "prins" de gluma.O seara buna!

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

Le enerveaza cel mai mult cand esti urat...dar cred ca am mai dezbatut odata subiectul asta

| Unlocked explică (pentru AnalbagBannatPeNedrept):

Ba tu, du-te frate si culcate, ca proces verbal umbla noaptea sa stiilaughing si nu te vad bine.Ia-ti pulanu lu Garcea si du-te invartindute.

| Unicucebeea a răspuns:

Asta mi se intampla mie :Faptul ca un baiat place o fata, si e recirpoc, ies in oras, dar baiatul nici nu o saruta waiting Nici nu face primul pas si o lungeste waiting La asta merge : Felicitari prostilor care se plac si nu sunt impreuna waiting

| AllePuffu a răspuns:

Ma enerveaza baietii rusinosi care nu pot lega 2 cuvinte cand vorbesti cu ei. Si ma mai enerveaza baietii tocilari sau cei care au pistrui. Nu stiu de ce, dar mereu cand ii vad rad de ei laughing

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns (pentru AllePuffu):

Si daca nu sunt tocilar am doar cativa pistrui aproape de neobservat si nu sunt tocilar... in ce categorie ma incadrez rolling on the floor)

| caus3lov3ya a răspuns:

Baietii care se cred machoman de atunci cand sunt nervosi incep cu,, unde stai tu ma? lasa ma ca vin si iti umplu firigderele! lasa ca vezi tu cand te prind! pun pe x pe tine! vin cu garda!" seriously?straight face..ma mai enerveaza la culme baietii care fac pe ingerasii si se jura dar de fapt ei mint..si ma enerveaza la culme baietii care isi baga isi scot si se injura de raposati si se striga Coae! straight face de fata cu fetele si care ragaie si se bas in preajma lor pentru ca se considera ca daca esti cu o fata de un an nu mai avem nicio rusine si ne besem si ragaim langa ele..pai iau si eu tlf la buda daca e asahappy

| yloveyou1 a răspuns:

Ma enerveaza faptul ca nu intelegeti ca Nu inseamna Nu(si prin asta ma refer la al meu, dar poate mai sunt si altii ca el)

| Otils a răspuns:

Orgoliul,minciuna, tupeul de prost gust.Nu e de mirare ca Dumnezeu ne-a creat pe noi femeile dupa ce si-a dat seama de greseala facuta.tongue

| greyhound a răspuns (pentru Otils):

Ha laughing

| NuMaContrazice a răspuns (pentru Otils):

Dumnezeu nu face greseli. tongue

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns (pentru Otils):

De fapt va creat pentru ca se plictisea barbatul rolling on the floor)

| Otils a răspuns (pentru BADBUNNYaruncacubanii):

Deci recunosti ca sunteti plictisitori si monotoni fara o femeie

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns (pentru Otils):

Nu cred ca am folosit niciodata expresia "off da ce m-am plictisit nu am nici o femeie" rolling on the floor)) eventual imi gasesc ceva de lucru care sa ma distreze. in alta ordine de idei o femeie in viata unui barbat poate avea avantaje sau/si dezavantaje.

| DeeaD1 a răspuns:

Cel mai mult ma enerveaza faptul ca sunt insala fetele mult.

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns (pentru DeeaD1):

Da si fetele nu ii inseala pe ei deloc rolling on the floor)

| DeeaD1 a răspuns (pentru BADBUNNYaruncacubanii):

Asta se intampla mai rar, la baieti e foarte frecvent

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns (pentru DeeaD1):

Iti dau dreptate in privinta asta dar pune-ti intrebarea: te intereseaza cat esti inselata mai rar sau mai des sau te intereseaza daca esti inselata?

| DeeaD1 a răspuns (pentru BADBUNNYaruncacubanii):

Ma intereseaza ambele.Conteaza sa afli daca esti inselata, iar apoi sa iei tigaia Dry Cooker si sa spargi capete cu ea.Dar e adevarat ca mai mult conteaza sa afli daca esti inselata decat cat esti inselata.

| paulica123 a răspuns:

A enerveaza la un baiat timiditatea dusa la extrem adica sa nu poti vorbi cu o fata, geloziaa inca un lucur pe care nu il suport sau ma enerveaza cocalarii cei care asculta manele si poarat fullcap si cei care nu au auzit de muzica rock. Ma mai enerveaza la baietii in general minciuna sau cand spun ca ei pot avea orice fata. Urasca astea...winking

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns (pentru paulica123):

Gelozia? vrei sa te iubeasca dar sa nu fie gelos? rolling on the floor)
...o dovada in plus ca femeile nu stiu ce vor laughing)

| Katty2013 a răspuns:

Baietii rusinosi

| MayaZaya a răspuns:

Mă enervează băieții care se adresează unei fete cu "fă", se mai întâmplă și cazuri de-astea. Dacă mi-ar zice vreunul așa cred că în secunda următoare ar rămâne fără dinți... cu tot cu limbă. Să se ducă la țară de unde a venit, acolo se vorbește așa, dar nici acolo cred. E de prost gust.
Ah, și mă mai enervează când glumesc cu jigniri, ok, îmi plac glumele, dar au și ele o limită, unii chiar întind coarda, adică toate ca toate până la jigniri, fetele nu sunt ca băieții, dacă le spui ceva urât chiar și în glumă, ele pun la suflet și nu uită prea repede.

| Adelina14 a răspuns:

Cel mai mult ma enerveaza daca baiatul fumeaza si nu-mi place daca vorbeste multe prosti.Si foarte mult enerveaza faptul cind un baiat nu se comporta sincer si mai ales daca asta se observa.

| EleNa8789 a răspuns:

Se lauda cu fostele relatii sau cu ce detin