| Mercedes24 a întrebat:

Buna seara
Iubita mea ma musca de gat si nu imi ramane urma
Ce trebuie sa faca sa imi ramana urma

Răspuns Câştigător
| NRazvan a răspuns:

In timp ce te musca sa si suga zona respectiva, o sa lase urme de toata frumusetea.

5 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Salut, aceste "muscaturi" pot duce la cheaguri de sange, atat in exteriorul cat si in interiorul venelor, ceea ce pot duce la un preinfarct prematur.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

De ce vrei sa iti ramana urma? E mai bine asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa imprumute dintii bunicii. Are sansa ca sa fie mai ascutiti.

| Yon1470 a răspuns:

Sa-si ascute dintii!

| kingdrlove a răspuns:

Bună seara, Mercedes24
Poate fi vorba de boala Lou Bega, o boală de piele în care epiderma nu produce destule trombonite. O vizită la dermatolog poate determina care e motivul. happy