| Andrei5675949 a întrebat:

Buna seara, iubitei mele i s-a facut rau si a ajuns la spital.I-a venit ciclul inainte cu 3 zile(10 iulie).
Ce ar putea sa aiba, tinand cont ca am facut sex protejat cu ea in data de 22 iunie si nici nu m-am terminat?
Ea acum este la spitalul de boli infectioase si singurele chestii care m-au pus pe gand a fost ca i-a fost foarte rau si ma gandesc ca nu ar fi legat de o sarcina daca a avut diaree si acum i s-a terminat si ciclul.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In niciun caz starea de rau NU poate fi provocata de o sarcina fiindca cu cateva zile in urma s-a desfasurat si terminat procesul menstrual. Din moment ce ea este internata in spitalul de boli infectioase afectiunea de care sufera este de o cu totul alta natura. Sa aiba parte de multa sanatate!

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

O să îi zică medicii ce probleme are.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știm ce are, dar sarcina sigur nu e.

| AndraLavi a răspuns:

1.Daca sexul a fost protejat si prezervativul nu s-a rupt nu ai nici macar o treaba cu discutia despre o sarcina.
2.Sunt femei pe care le doare burta in momentul in care le vine menstruatia, iar altele care au si diaree, tot din aceasta cauza + greturi etc. Daca la spital i-a facut analize, asteapta sa iasa si vezi atunci exact ceea ce are. Poate sa fie vorba si despre altceva, cum ar fi: oboseala, caldura, sau a mancat aiurea,ori cu pofta, sau poate are afectiuni pe care nici ea nu le stie. Multa sanatate!

| elina0103 a răspuns:

Nu iti face griji legate de o sarcina. Sustine-o, ramai la curent cu starea ei de sanatate dar o sarcina, mai ales daca i-a venit menstruatia, este foarte putin probabila. Sarcina nu este un caz de boli infectioasewinking