| Alexandru856 a întrebat:

Buna seara! M-a chemat iubita la ea si am introdus penisul in ea doar vreo 2 minute, însă cu 2 ore înainte sa ajung la ea m-am masturbat, dar am urinat si când am plecat de acasă si după ce am ajuns la ea de vreo 2 ori, abia după aceea am introdus penisul in vaginul ei, poate sa fi rămas gravida? Nu am ejaculat in ea

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Patetic sex de 2 minute, mai bine faceai o labuta si nu mai bateai atata drum.

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu ai ejaculat in ea, nu poate sa ramana gravida.

| Alexandru856 explică (pentru Emilian65):

Nu am ejaculat in ea, am băgat penisul doar de vreo câteva ori, maxim 2 3 minute

| Mayhem666 a răspuns:

Si de asta dragii mei, educatia sexuala in scoli este NECESARA.

| MihaiSpeedster a răspuns:

Păi mai depinde și în ce fază este ea, dacă e la ovulație roagă-te intens… Dacă nu e în perioada fertilă, nu rămâne. Ține și tu un prezervativ-două la tine în permanență.

| Alexandru856 explică (pentru MihaiSpeedster):

S a întâmplat după 2 3 zile după ce i s-a terminat menstruația

| Catalin77945 a răspuns:

Eu zic sa te rogi sa nu fi ramas gravida