| croissant a întrebat:

Bună seara, mă lovesc și eu de o problemă. Problema este in felul următor: Părinții mei sunt surdo-muti, nu aud deloc (nu a fost genetic la ei) iar eu m-am născut perfect normala insa între timp auzul meu mi-a scăzut și acum port aparat. Aud perfect și cele mai mici sunete, soapte.
Problema este că fostul cu care eram nu dorea să avem copii de frica sa nu fie genetic și din mai multe motive ne-am despărțit. Acum cumva îmi este teama că voi sta pentru totdeauna singura din cauza problemei pe care o am. Credeți că este o problemă? Voi rămâne mereu singura?

7 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Roagă-te lui Dumnezeu sa te ajute sa găsești persoana care El știe ca ar fi potrivita pentru tine pentru căsătorie. Nu vad de ce sa ramai singura, Mick Vujgick nu are mâini și picioare și Dumnezeu i-a sat o nevasta și 4 copii.

| RAY a răspuns:

Porcul ala alt argument nu a gasit,ala a vrut doar sa te f atat,asta vrem cu toti,apoi bagam vrajeli de asta,tu nu fii bolanda si baga la cap ca vrem doar vaginul vostru, sa te protejezi mereu, macar nu mai ramai si cu copil, vrem pe dracu copii, vrem placere instanta atat

| Michele7 a răspuns (pentru RAY):

Lasă dragă, nu trebuie să bagi toți bărbații în oală cu tine. happy Din fericire nu toți sunteți o apă și un pămănt, sunt și bărbați care au fost crescuți de mici și educați să respecte o femeie.
Ceea ce ai descris tu aici arată că unii încă au rămas în epoca de piatră.

| mihai69 a răspuns:

În mod normal, nu.
Totul depinde doar de tine.

| Continchiscontsters a răspuns:

Eu unul nu ași avea cum sa consider asta într-o relație serioasa pe care iubesc cu Adevărată o inima o problemă sau ceva rău mi-ar părea rău pentru acea inima pe care o iubesc cu Adevărată sa știu ca nu este bine și are problema asta cu auzul sa nu aude bine da nu ași avea niciodată în viața cum sa vad și consider asta ca o problema sau oricare altceva în care să-mi afecteze relația serioasa pe care o iubesc cu Adevărată pe ia.

| Continchiscontsters a răspuns:

Nu știu ce inima a putea avea el să-ți facă una ca asta și să-și bata joc în halul asta dintr-un nimic sa considere și sa ia decizia cea mai nesemnificativa și săte părăsească și să-ți facă una ca asta doar ca nu auzi puțin bine atâta ce om ar putea face asa ceva...

| Gr4ande440q a răspuns:

Nu cred că asta e o problemă cine te place și te iubește o face exact așa cum ești nu te mai stresa pup