| IonescuRobert a întrebat:

Buna seara. Mai e cineva virgin de aici?
Eu da, chiar daca am 23 ani.
Stiu, stiu.
Multi vor spune?
Cum ai 23 de ani si nu ai facut cu nicio fata.
Raspuns.
Eu nu ma gandesc la sex ca la ceva frumos de facut.
Si doar cand o sa fac cu viitoarea mea sotie, cand va aparea primul copil.

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vezi cum o scoti la capat, nu toti sant virgini dar multi ajung singuri in viata din diverse motive.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Este viata si alegerea fiecaruia daca si cand isi incepe viata sexuala. Daca tu asa consideri ca este bine, treaba ta. Acum, intrebarea ai pus-o si asumandu-ti faptul ca o sa primesti si raspunsuri in care lumea face misto, nu? Sper ca da.

| ania a răspuns:

Felicitari, ai cele mai mari sanse de a avea o familie fericita!

| alexalx1234 a răspuns (pentru ania):

Sau cele mai mari șanse de a rămâne singur toată viața.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și ce mai aștepți, să ieși la pensie?

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Strainul: Salut Mariusica, ai avut prietena?
Mariusica: Am f+ututo pe mata da nu sti tu, mai aveti si alte intrebari.
Strainul: O! scuze nu am vrut sa te supar.
Mariusica: Ti-am raspuns asa pentru ca am avut o zi proasta si ai mai venit si tu cu intrebari stupide care nu isi au rostul, VEZIS DE TREABA TA.
Strainul: Scuza-ma.

| Crackman a răspuns:

Fa sex normal, basm, anal, picioare, solduri la tipe grase
Ca sa ai idee ce ai pierdut happy

Răspuns utilizator avertizat
| Eireann a răspuns:

Exista si persoane asexuale care nu simt nevoia/ dorinta sa aiba activitate sexuala dar asta nu inseamna ca nu vor o relatie sau chiar o casnicie. Daca vrei sa faci sex cu sotia doar in pentru a face copii atunci e bind sa o anunti inainte de casatorie, poate ea isi doreste Mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si care e intrebarea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zici că la 23 de ani deja gata te descompui. Sunt mulți smardoi care se dau șmecheri că au făcut-o la 13 ani intr-un tufiș, dar în realitate mulți sunt ca tine. Nu ești vreun ciudat. Și nu trebuie să fim toți sexocentrici. Sunt destui.

| chuckmanson a răspuns:

Ai greșit categoria. Trebuia să o pui la religie rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaWTS a răspuns:

Ok. Și ce aștepți de la noi, cei de pe site-ul ăsta?
Să-ți spunem că e foarte bine sau e foarte rău ceea ce faci?

Nu e în nici un fel.
E doar hotărârea ta.
Faci exact ceea ce vrei. Nu e nimeni în măsură să comenteze ceea ce ai hotărât tu.

| Morbid a răspuns:

"doar cand o sa fac cu viitoarea mea sotie"
In 23 de Ani din viata trebuie sa fi aparut vreo fata de care iti place.

Asa imi zic si Eu, dar de aparut apar numai niste gay care ma asteapta sa da-m laba-n grup.

| PuținConteazăNumele a răspuns:

Hai să îți dau o diplomă

| Design2021 a răspuns:

Ma gandesc ca nu esti singurul virgin de pe planeta, normal ca mai exista baieti si fete virgini la varsta ta.