| constantinlupaescu a întrebat:

Buna seara! Nu vreau sa deranjez, dar este o intrebare cat se poate de serioasa. Am o problema mentala daca atunci cand fac tema la limba si literatura romana ma excit sexual? Intreb pentru ca sunt la profilul mate info si probabil ar trebui sa ma orientez spre un profil uman. Nici nu stiu la ce categorie ar trebui sa clasez aceasta întrebare, la,,dragoste si sex" sau la,, educatie si cultura generala". Sper ca din partea voastra o sa primesc un răspuns care sa ma satisfaca. Dau funda!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

"Am o problema mentala daca atunci cand fac tema la limba si literatura romana ma excit sexual?"

Pai, scoate mana din chiloti cand citesti la lb romana si excitarea nu se mai produce!

| Hammurabi a răspuns:

Cred că într-un fel e normal.
Eu mă excitam la chimie.
Pentru că repetam de atâtea ori "să-mi bag p... în ea de chimie" încât, probabil, subconștientul o lua de bună... rolling on the floor

| Vladimir123779 a răspuns (pentru Hammurabi):

Si eu la eng faceam la fel big grin big grin big grin

| ZappyTv69 a răspuns:

Bună.
Să nu iti fie rușine să intrebi.
În primul rând, vreau sa precizez ca nu sunt medic, dar m-am informat cât de mult am putut, ca și eu am problemele mele!
Deci, asta poate fi o parafilie (când mintea ta este atrasă sexual de chestii de care nu ar trebui, din categoria asta fac parte pedofilia, necrofilia etc). Teoretic este o afecțiune mentala, și singurul lucru pe care il poti face este vizita rapidă la psihiatru. Probabil vei avea nevoie de terapie comportamentală, și ceva anti-psihotice. Sănătate!

| Kiwi2023 a răspuns:

Nu stiu, dar ce teme ai tu la limba romana ca vreau si eu laughing