| oarecare10 a întrebat:

Bună seara prieteni am o întrebare mai ciudata.

Am 22 de ani și locuiesc în chirie cu o familie formata dintr-o femeie de aproximativ 44 de ani soțul ei de 47 și doi fii unul de 23 de ani iar celălalt de 7 ani acum treaba e în felul următor deși sunt conștient ca femeia aia îmi poate fi mama eu sunt îndrăgostit de ia soțul ei lucrează și nu e acasă peste ziua copilul de 7 ani e la școală pana la amiaza iar celălalt băiat câteodată e plecat și el deci sunt momente când rămân doar eu cu ea acasă deci ce as putea sa fac sa prind un moment de mozol cu ea sau măcar sa o fac sa-și dea seama ca o plac dar ATENȚIE fără ca sa ai spun în fata sau oare dacă o sa-i spun în fata credeți ca o sa ai spună direct soțului ei?

As vrea cumva ca ea sa mă aghete de preferință ce ziceți e vreo șansă?

Aștept răspunsuri și de la femei care știu sa-mi dea un sfat

Dau funda celui mai bun răspuns!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeile singure sunt prãzi usoare, oferãi putinã atentie si iti dai tu seama dacã te place dupã privirea ei, iar dupã câteva zile cumperi in casã o sticlã de vin si o beti amândoi pe ascuns.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aia nu e singură, Avorton. Pardon, Overton.

| anonim_4396 a răspuns (pentru darrio2007):

Daca ce spune baiatul acela este adevarat "soțul ei lucrează și nu e acasă peste ziua" crezi cã nu ii libseste putinã atentie de la un barbat, cât ii poate oferi sotul? Oricum femeia o sa accepte deoarece o sã creadã cã il pierde ca si chirias.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu orice femeie, fie ea si nemaritata, pică din prima in scula unui barbat. Mai ales unui obsedat ca el.

| oarecare10 explică (pentru anonim_4396):

Ms pentru sfat cu sticla de vin e o chestie și asta însă problema e ca am mai inbiat-o în tecut cu vin și cu altele însă e genul de persoana care nu prea accepta sa bea ceva sau sa mănânce de la mine.
Și în legătură cu răspunsurile lasă i pe Donnalba și pe darrio2007 săi *** în gura cu răspunsurile lor cu tot mai ales pe **** ăsta de dona ***

| Jonas94 a răspuns (pentru oarecare10):

Păi te-ai întrebat de ce nu vrea să bea sau să mănânce de la tine? Crezi că are anii ei degeaba? Că nu știe că poate are în casă vreun pui de drac, care i-ar putea pune în vin ceva ca să profite?
E clar că ești incapabil să legi vreo vorbă cu femeie, dacă nu poți vorbi cu una de vârsta ta, nici cu asta de 44 de ani nu o să poți.
Și nu te gândi să o săruți, sau să faci ceva, pentru că s-ar putea să-i spună soțului, și să mănânci o bătaie bună de la el și de la băiatul de 23, plus dat afară în mijlocul iernii, ca un boschetar ce ești.

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dupa vorba, esti ardelean. Stiu ca sunt oameni inteligenti dar tu faci exceptie de la regulă. Si nu pari sa ai varsta pe care o spui. Daca tot te dai macho, de ce nu incerci la cineva de varsta ta? Are dreptate DonnaAlba. Parerea mea este ca pana acum ai facut „sex" doar in baie. Cu mânuța.

| darrio2007 a răspuns:

Acelasi gen de intrebare dar aveai 17 ani in decembrie 2016. Concluzia e clara. Cresti ca un Fat Frumos obsedat sexual. https://www.tpu.ro/......da-pe-cat/

| Violleta2022 a răspuns:

Daca as fi in locul acelei femei, te-as arunca in strada in momentul cand ai deschis gura.
Rahati ca tine, care nu au pic de respect pentru niste oameni care i-au primit in casa lor si tratat ca pe propriul lor copil, i-as arunca in strada in secunda doi cand ar deschide gura.
Asa ceva nu am intalnit inca si nici nu-mi doresc. Poate ai probleme psihice baitel, mergi la psihiatrie si te tratreaza!

| oarecare10 explică (pentru Violleta2022):

Deci stai puțin: unu la mana, de unde știi tu ca mă tratează ca pe propriul lor copil?!
Doi la mana eu platesc chirie acolo și încă foarte multe bani.
Trei la mana ce e de rau dacă o as putea sărută?

| Violleta2022 a răspuns (pentru oarecare10):

Dupa cum vad, tu chiar meriti un sut in cur, daca nu o bataie zdravana de la sotul femeii.
Nici macar nu realizezi ca nu este nici normal si nici sanatos, sa te dai la nevasta propietarului!

Dar ai vreo problema baiete, de nu poti sa agati o fata de seama ta?

| Violleta2022 a răspuns:

Daca in DEc 2016 aveai 17 ani, cati ani ai acum? 18 jumate, nu?
In nici un caz nu 22, cum ai declarat mai sus!
Desi, ma indoiesc ca ai avea mai mult de 15-16 ani... dupa cum scrii si dupa obsesiile tale;

Uite aici, fanteziile tale cu femei maritate:

"în 3 Decembrie 2016 | oarecare10 a întrebat:
Salutare prieteni am o singură întrebare la care doresc să răspunda cat mai multe dintre voi si să răspundă pe cât posibil de corect am 17 ani și am fost la frizerie și acolo frizerita era o fată de vârsta mea frumoasa foc eu m-am îndrăgostit de ea dar în oglindă am văzut că pe mâna dreaptă avea un inel sau o verigheta pe al patralea deget mai mic, daca intelegeti ce vreau sa spun eu nu am avut niciodată prietenă și nu știu cum este treaba cu inelele sau verighetele deci intrebarea mea este fata aceea este logodită sau măritată sau fetele poarta inele și pentru alte scopuri cum ar fi să nu se ia băieți de iele..."