| Seby1seby a întrebat:

Rog baietii cu experienta sa ma ajute.
Urmeaza sa fac dragoste cu prietena mea care e virgina.Nu am mai fost cu o virgina si nu stiu cum sa ma comport si exact ce trebuie sa fac.Fiti cat mai deschisi si expliciti. Puteti sa imi scrieti si in privat.

3 răspunsuri:
| christall a răspuns:

Sa stii ca urmeaza sa preiei niste responsabilitati odata cu asta.

| GaZa1994 a răspuns:

1. Sa nu te gandesti ca vrei sa ii tragi din primele 10 min de când începe toata treaba pentru ca o sa simta si o sa vada si o sa se "închida" înainte ca totul sa înceapă. Fetele vor sa fie ele in centrul atentie si sa fie tratate ca fiind cele mai importante. 2. O mângâi începând de la cap (parul) si tot ducându-te in jos cu mâinile in timp ce o saruti. 3. Zona intima e ultimul loc pe care sa il atingi. 4. Nu te dezbraca înaintea ei. Eventual daca crezi ca e destul de incantata de ceea ce ai facut pana atunci, poti sa încerci sa tragi de tricou in sus sau sa bagi mana pe sub tricou. 5. Pantalonii sunt ultimii de care sa te atingi. 6. Tine-ti arma in pantaloni si nu arata ca esti foarte nerăbdător sa eu tragi. 7. Daca este gata, poti sa ii dai bluza jos si sa tot continui sa o saruti si apoi sutienul si sa atunci poti sa ii mângâi sanii mai bine pentru ca ei sunt pe locul doi ca fiind zona erogena. 8. Ajungi la pantaloni sa ii dai jos lăsând chiloții pe ea. 9. Poti sa incepi sa te dezbraci si tu daca crezi ca e gata sa te "cunoască mai bine"începând cu tricoul si lăsând chilotii pe tine. Presupun ca daca e bucuroasa cu ce se întâmplă, o sa fie curioasa sa vada ce e in chiloții tai. 9. Dupa ce ajungeti sa va dati chilotii jos, nu uita sa pui prezervativ si sa lubrifiezi foarte bine amândoi zonele si daca tot esti la pasul asta, poti sa ii bagi un deget usor (foarte usor) ca gaura ei sa se obișnuiască cu ce urmează. 10. O bagi foarte usor in timp ce o saruti si te uiti la ea. Priviriile ochi in ochi pot crea încredere si relaxare. Nu forta daca nu merge din prima. Nu te grabii si nu uita si de celelalte puncte erogene:gatul, parul, coapsele, fundul si sanii. Distracție plăcută!