| anonim_4396 a întrebat:

Simt un mare discomfort cand imi decalotez penisul si imi ating capul. Oare ce sa fie? Este din cauza ca sunt virgin si pielea are rol de protectie?
Mentionez ca tin sub apa calda timp de 10 minute la fiecare dus capul penisului si il decalotez constant de 3 zile incoace. Ce as putea sa fac sa scap de aceasta durere? Va multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

,, Mentionez ca tin sub apa calda timp de 10 minute la fiecare dus capul penisului si il decalotez constant de 3 zile incoace. Ce as putea sa fac sa scap de aceasta durere? Va multumesc anticipat.''
Procedeaza in continuare la fel. Atunci cand penisul iti este decalotat complet, incearca sa atingi pielea fina care acopera glandul cat mai des, comtactul cu degetele sa fie mentinut cat mai mult timp si atingerile sa fie din ce in ce mai apasate, intense. Numai daca vei proceda asa, doar atunci probabil in scurt timp va dispare in intregime sensibilitatea exagerata pe care o resimti acum. Succes! Sanatate!

3 răspunsuri:
| MValentin a răspuns:

Cand iti atingi acea parte a penisului e normal sa simti discomfort, e oarecum cum ti-ai atinge partea de carne unde ti s-a luat o bucata de piele. Acea durere e normala daca ai erectie, automat cand tragi acea piele penisul tau fiind erect forteaza acea ata si e normal sa doara daca tot faci sus jos, pana te sutura daca tot continui. Eu zic sa il lasi asa nu l mai abuza pana probabil daca esti mai mic vei mai creste pana acum nu cred ca e nimic de speriat. De durere scapi daca nu mai abuzezi saracul penis, lasa-l si cand o sa fie momentul sexual e alta treaba deoarece acolo va functiona totul cu multa umezeala

| sawareekh a răspuns (pentru MValentin):

Deci spuneti ca in timpul actului sexual nu voi simtii acest discomfort?

| MValentin a răspuns (pentru sawareekh):

Nu, doar dupa ce cred esti mic. Deci pe cand o sa ai nu o sa iti mai fie bai