| Rimadan103120 a întrebat:

Bună seara, sper că ce zic se afla în categoria asta, din greșeală i-am zis unui prieten, sunt regulat și a început să râdă, ce ar înseamna? Voiam să zic sunt regular

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Spune i ca ai vrut sa i spui sunt in regulă adica bine, si din greseala ai scris sau ai spus regulat, care inseamna ca ai facut sex.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i corect nici "regulat" si nici "regular".

Termenul de "regulat" este folosit ca jargon, cu sensul de "f...tut" ori tu tocmai ai confirmat ca ai fost "regulat" happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca esti fufu de catre o anumita persoana laughing

| Rimadan103120 explică (pentru anonim_4396):

Ce am putut să zic, era o discuție serioasă, acum nu știu cum fac să mă scot, nici nu știam că înseamnă asta

| anonim_4396 a răspuns (pentru Rimadan103120):

Fapta e consumata laughing decizia e definitiva si irevocabila laughing