| Mariuss29 a întrebat:

Buna seara TPU.
Am o problema... Am o vecina, are in jur de 40-42 de ani. Ma atrage foarte foarte mult din punct de vedere sexual. Eu avand 22 de ani. Problema este ca ea e măritată. Are si o fata de 16 ani. Relatia cu soțul ei nu este una foarte bună. El e bețiv. Bea. Se îmbăta. Ea se plânge mereu de el.

Ca atare, după cum am spus. ma atrage foarte tare. Cum ar trebui să reacționez ca sa imi cedeze?
Multi vor spune sa vorbesc cu ea despre asta dar imi este frica ca nu va accepta si va spune lumii despre asta.

Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Cannibal a răspuns:

Din punctul meu de vedere ar fi bine să lași lucrurile să decurgă natural și să o încurajezi să pună punct situației toxice în care se află.
Dacă vrei să faci primul pas treaba ta, dar gândește-te că n-ai nimic de pierdut dacă încerci, dar ia în vedere că orice alegere pe care o faci aduce atât lucruri bune cât și lucruri rele și trebuie să le accepți.
Nu vreau să te descurajez dar probabil dânsa te vede mult mai potrivit pentru fiica sa.
Oricum, îți doresc multă baftă!

Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai putea face nimic, doar sa ai respect pentru vecina ta, ca-s destule femei singure pe lumea asta.
Daca era curva, era singura, nu statea maritata cu barbate-su.
Foloseste-ti creierul si bunul simt, ca sa inetlegi ca, asemenea repatii sunt "NU categoric" pentru tine si altii ca tine.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ce te retine sa iti incerci norocul? Doar incercand vei reusi sa afli daca accepta sau nu o aventura cu tine. Bafta!

| Emilian65 a răspuns:

La 22 ani ai tai ai putea gasi o fata de seama ta, cu care sa ai o relatie frumoasa. Pe doamna de 40-42 ani las-o sa-si vada de familia si fata ei.

Răspuns utilizator avertizat
| Rux04 a răspuns:

Bună. Te sfătuiesc să o lași în pace chiar dacă soțul ei este bețiv. Este totuși măritată. Și eu sunt măritată și dacă altcineva îmi va face curte îl voi respinge. Este urât sa înșeli. Cauta o femeie singură! O vei gasi cândva. Toate la timpul lor.

| ALEXICAmarketing a răspuns:

E riscant cu femei maritate mai ales ca ala e betiv.
Nu te baga.

| Hooddawg a răspuns:

Ce ai putea sa faci? Pai mai bine o alegi pe fata ei?

Răspuns utilizator avertizat