| Challenge a întrebat:

Buna seara TPU! Am si eu o mica intrebare.Am un prieten de 3 ani si 4 luni toate bune si frumoase, problema este ca verisorul meu de gradul 2 si verisoara lui de gradul 2 sunt iubiti. Ei sunt mai mari decat noi. Intrebarea mea este....In cazul in care verisorii nostri se casatoresc ....eu si prietenul meu devenim rude? O sa mai avem voie sa fim impreuna. Vreau raspunsuri serioasa si va rog sa nu radeti happy

Răspuns Câştigător
| GigiMenta a răspuns:

Nu, daca nu sunt rude de gradul I nu este absolut nici o problema. Va doresc fericire si multa iubire! ♥

| Challenge explică (pentru GigiMenta):

Iti multumesc pentru raspunsul tau

| GigiMenta a răspuns (pentru Challenge):

Nu ai pentru ce ^_^

9 răspunsuri:
| unarab40 a răspuns:

In nici un caz nu....fi linestita

| Oana92 a răspuns:

Din cate stiu eu nu se intampla nimic. Deveniti rude prin aliante, nu sunteti de sange, deci eu cred ca e ok.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Pe bune, si cui ii pasa ca deveniti rude, doar nu sunteti frati

| Explosive97 a răspuns:

Esti gay?

| Challenge explică (pentru Explosive97):

Ce treaba are asta cu intrebarea mea happy?

| Explosive97 a răspuns (pentru Challenge):

Pai normal ca aveti voie sa fiti impreuna asta daca nu esti gay big grin cum ai formulat tu intrebarea cam asa se intelege rolling on the floor

| Challenge explică (pentru Explosive97):

Am pus intrebarea pentru ca nu stiam sigur daca mai putem sa fim impreuna. Care e problema ta? Nu isi au loc comentariile tale rautacioase laughing