| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU!
Am vrut sa va intreb.
Prietenul meu cel mai bun este intr-o relatie de ceva timp, si din cate mi-a spus a vrut sa-si inceapa viata sexuala, si eu nu stiu ce sa-i spun.La inceput i-am spus ca este o prosite la varsta asta(el are 15 ani), si imi c-am mentin parerea, dar nu vreau sa-l supar, chiar daca mai am 2 prieteni(13-14 ani) care sau....Infine!
Va rog spuneti-mi ce sa-i spun!
Dau funda! Multumesc mult tuturor

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Mentine si sutine parerea de a nu isi incepe viata sexuala asa de devreme.

| Padure_Petronela_Roxana_1995 a răspuns:

Baieti la varsta acesta de 15 ani sunt foarte curiosi in privinta sexului, e ceva obisnuit, daca nu se poate abtine de a-si tine in frau poftele atunci cel putin sa se protejeze

| NeculaAlin a răspuns:

Dacă el vrea sa o facă, problema lui, dai măcar sfatul de a folosi prezervativ.