| cripsontyphoon a întrebat:

Buna seara TPU. As vrea sa intru intr-o relatie cu o fata doar ca e prima relatie serioasa pentru mine. Stiu sigur ca si ea ma place, iar sambata aceasta o sa avem prima intalnire. Dar vreau sa fim mai mult decat prieteni. Asa ca rog fetele mai experimentate in relatii sa imi lase id-ul loe de mess pentru a invata si eu cate ceva. dau funda si multumesc anticipat.

8 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine e sa nu pronuti cuvantu relatie serioasa -eu am pati-to -fetele au impresia ca daca spui cuvantu relatie serioasa, automat inseaman ca te gandesti sa le si fu*ti.Respectiva s-a speriat cand m-a auzit de relatie serioasa. Oricum ideea e sa fi matura, sa nu te balbaii, sa fi cat mai spontan, nu vorbii de fosta sau nu accepta sa iti vb de fostul -doar nu esti preitenul ei.Atinge-o,saru-to,pune-i mana pe fund-e fata si chiar daca o sa te impinga sau stiu eu ce va vedea ca o placi si ca o doresti happy.Cat despre relatie serioasa -chair daca spui asta s-ar putea sa nu te creada-asa fac fetele in ziua de azi -Nu mai sunt sigure nici daca ce au intr-e picioare e al lor...

| unknøwn a răspuns:

Cea mai proastă decizie.
Să ceri sfaturi legate de relaţii de la o fată.
Cere bă de la un băiat. Că te ajută mult mai mult.
Tipele habar n-au ce să-ţi spună. Că nici ele nu ştiu ce vor.

| andreeadadea a răspuns:

Ce vrei sa stii? Repede.

| cripsontyphoon explică (pentru andreeadadea):

Cum sa fac sa vrea sa fim iubiti

| cripsontyphoon explică (pentru andreeadadea):

Sa fac sa vrea sa fie iubita mea

| cripsontyphoon explică (pentru andreeadadea):

Cum sa fac sa vrea sa fie iubita mea. stiu ca trebuie sa o sarut dar cum sa fac sa am acel moment perfect si sa vina totul de la sine?

| cripsontyphoon explică (pentru andreeadadea):

Cum sa fac sa vrea sa fie iubita mea. stiu ca trebuie sa o sarut dar cum sa obtin acel moment perfect si sa vina totul de la sine?

| andreeadadea a răspuns:

Ai reusit? big grin