| Edy2012 a întrebat:

Buna seara TPU! auziti astazi am fost la prietenea mea acasa. Si prietenei mele i-a venit pofta de sex sa zic mai pe scurt. am inceput sa ne pipaim pana la dezbracare dar fix cand era sa incepem intra pe usa mama prietenei mele care ne-a prins ca vroiam sa facem dragoste. Din pacate pentru mine prietena mea m-a parasit din cauza ca mama ei o obligase si partea cea mai nasoala cand ne-a prins mi-a aruncat hainele de la etajul 8... si am fost si umilit. (mentionez ca am 19 ani respectiv prietena mea 18 ani ). Prietenea mea dorea foarte mult un copilas si atunci acel moment era. dar din cauza mamei s-a dus totul pe rapa. Cum pot sa ii demonstrez mamei ca nu sunt un golan si sunt cu ea doar pentru sex ba din contra eu o iubesc foarte mult si ne dorim amandoi un copilas... Ma puteti ajuta cu niste sfaturi? Sunt folositoare in momentele acestea. (Poate trebuia sa inchid usa cu cheia)

Răspuns Câştigător
| Bianca598 a răspuns:

Desigur trebuia sa inchizi usalaughing, dar daca s-a intamplat deja, nu mai poti face nimic. Incearca sa vorbesti cu mama ei, sa-i spui exact ce simti si ce vrei sa auda, desigur in primele dati nu te va baga in seama si se va comporta urat, dar daca vei insista va vedea ca poate chiar vrei sa-i demonstrezi ca nu esti cum crede. Sper ca te-am ajutat.happy

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Asta trebuia sa faci de prima data sa inchizi usa cu cheia[sa ti fie invatatura de minte], in leg cu prietena ta daca te iubeste se intoarce la tine

| delevadova a răspuns (pentru mona):

Parerea mea e ca trebuie sa discuti ce mama ei si nu trebuie sa-ti fie rusine de asa ceva aveti o varsta la care nu mai sunteti copii

| Tania a răspuns:

OK.Va doriti un copilasi,procesul de creatie este simplu pac-tac gata copilul,dar aveti cu ce il creste? In ce mediu o sa il primiti, plus ca o sa aiba nevoie de educatie, scoala bani si iar bani.

| plasticstyle a răspuns:

Eu aud, cred ca tu nu prea.SERIOSnu-ti inteleg exprimarea acum ai fost la ea v a prins ma-sa,v-ati si despartit totodata, si momentul conceperii era atunci sau acum in seara asta? vreti un copil? recomand NENUCO, in cazul vostru si cainele ar muri de foame.

| Sunshine18 a răspuns:

De la 18-19 ani copil?
dar voi n-ar trebui sa va vedeti de facultate si de serivici?
daca faci un copil de la varsta asta cu ce-l cresti?
asigurati-va intai un loc de munca stabil si banos si dupa casatorie si abia dupa copil.
doamnestraight faceam eu aproape 17 ani si gandesc mai mult decat tinestraight face
poate ca am fost prea nesimtita dupa tine la faza asta dar gandeste-te putin:cu ce-l cresti?
nu-i distruge viata!

| babybu a răspuns:

Bai fratilor ce aveti? de la 19 ani copil? hai k nu mi se pare in regula ce a facut mama ei dar pe o parte a facut bine laughing cum bai sa faci copil de la 18-19 ani? cu ce cresteati voi copilul cand si voi sunteti copii?

| edy79 a răspuns:

De ce vrei sa te legi la cap la 19 ani?¿ Traiesteti viata ca e scurta.

| Edy2012 explică:

Ne-am despartit dupa ce ne-a prins maicasa...