| ValentinPandur123 a întrebat:

Buna seara TPU... De cateva ore am o noua fantezie de natura erotica... deja imi e rusine, incep sa cred ca am probleme sad

Sunt fascinat de a fi sclav sexual al unei prietene. Fantezia mea este sa fiu inchis intr-un cufar sau dulap cu cheia si sa fiu scos doar atunci cand aceasta are nevoie de mine pentru sex. Tin sa mentionez ca doresc sa imi cumpar un costum de gimp (costum de latex cu calus).

Ideea mi-a venit din filmul Pulp Fiction, pe care l-am vazut aseara cu un prieten de al meu. Am fost foarte excitat in momentul in care am vazut sclavul sexual de la mijlocul filmului... ce nu as fi dat sa fiu eu acela...

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cei drept majoritatea suntem sclavi lor, ele profita de asta, e vorba de vagin și bani, deci fii calm ești normal

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai este ok, posibil ca mai multa lume decat crezi sa vrea asta. Problema este ca nu stiu unde gasesti atatea fete care sa vrea acest lucru. Iar daca te bazezi doar pe ideea cand vor sex... pai posibil sa ai ceva de asteptat in dulapul respectiv big grin

| Mayhem666 a răspuns:

Si eu am niste fantezii si fethish-uri foarte dubioase, asa ca nu-ti face griji, e ceva complet normal, cel putin pentru noi, astia mai tineri, ca daca spui asta unui mos sau unei babe de vreo 70 de ani, o sa creada ca esti nebun.
Multi dinstre noi nu vrem sa spunem ce fantezii avem, dar nu din rusine, ci din simplul fapt ca nu vrem ca altii sa creada ca suntem nebuni, fara sa realizam ca poate si ei au fanteziile lor si nici ei nu vor sa le spun pentru ca o sa creada ca noi o sa credem ca ei sunt nebuni.

| Willis a răspuns:

Sunt destui ca tine. Dar nu toți, și spun ce fantezii au.

Răspuns utilizator avertizat
| Adolf8 a răspuns:

Ne rugăm pentru tine, să ai parte la cele mai excitante fantezii sexuale posibile.