| jmeckeruthau69 a întrebat:

Buna seara TPU. Intr-o zi de vara cand soarele stralucitor mangaia petalele de trandafir de pe mormintele de langa casa mea, am vazut-o pe bunica mea facand toples. Atunci s-a nimerit ca un prieten sa fie pe la mine, iar el simtindu-se atras de femeile de varsta a 3a a fost la ea si i-a facut avansuri sexuale. De atunci ma simt foarte prost si nu mai pot sa dau ochii cu prietenul meu. Ce as putea sa fac sa uit experientele urate din viata mea?

12 răspunsuri:
| Beleaua69 a răspuns:

Salutare, priveste partea buna, prietenul tau poate sa fie acum noul tau bunic. Poti sa-i ceri bani, dulciuri, etc

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Simte-te bine.

| Violleta2022 a răspuns:

Jmechere, povestea ta este patetica!
Revino cu ceva mai credibil si mai frumos.

| 19flo79 a răspuns:

Mergi si tu cu tupeu la sora-sa, la maica-sa, etc...
laughing

| Emilian65 a răspuns:

Nu ai ce face. Lasa prietenul sa-si faca poftele sexuale cu bunica ta.

| SmecheruThau70 a răspuns (pentru Violleta2022):

Foamna, va pierdeti viata pe TPU...

| SmecheruThau70 a răspuns:

Eu zic sa va distrati toti 3

| mafiamafia69 a răspuns (pentru SmecheruThau70):

Sau sa vina si bunica aluia si sa se distreze toti 4.

| mafiamafia69 a răspuns (pentru Violleta2022):

Abia aștept sa o vezi pe bunica ta cu tatele pe afara si sa iti dea cu una peste bot.

| Hammurabi a răspuns:

Ai uitat să precizezi dacă bunică-ta e vie sau moartă.
Nu că ar conta, dar așa... pentru acuratețe. laughing

| Lukasssz a răspuns:

Faina poveste!

| Violleta2022 a răspuns (pentru mafiamafia69):

Daca tot iti doresti atata, nu ma opun, du-te tu sa o vezi pe bunica-mea, acolo unde-i ingropata de vreo 50 de ani!