| Jojiza a întrebat:

Buna seara TPU!
"Problema" mea este urmatoarea, vorbesc cu un baiat de vreo 3 luni in tot acest timp eu m-am cam atasat de el. Uneori il intreb ce face si nu-mi raspunde...si sunt dati in care ma suna si vorbim cate o ora sau imi spune ca vrea sa ne vedem. Nu stiu ce sa mai inteleg.Ma vrea sau nu?
Ce ar trebui sa fac? confused

2 răspunsuri:
| MiruD a răspuns:

Si cand te vezi cu el, ce faceti? Adica, nu iesi cu el, si vorbiti despre matematica, nu?
Profita de o intalnire, si dezoltati un subiect pe care va intereseaza. Stati de vorba despre ce vreti unul de la celalalt.
Comunicarea e foarte importanta, si cu ajutorul ei, dezlegi orice mister!winking

| Ilisaysmeow a răspuns:

Doar ca nu iti raspunde la mesaje nu inseamna ca nu te vrea laughing inseamna ca mai are alte preocupatii...