| Otho a întrebat:

Buna seara TPU,
Sper sa reusesc sa fiu cat mai scurt si la obiect in aceasta postare. Asadar, sunt un tanar care din nefericire pentru mine, a fost blestemat de dumnezeu sau univers sau cum vreti voi sa-i spuneti cu o dimensiune a organului de toata jena...M-am saturat sa aud de la diferite femei, ca pentru ele nu dimensiunea este relevanta cand in practica pot observa ca nu asa stau lucrurile.Pana la urma urmei, asa m-a blestemat cel care m-a facut si nu exista nimic ceea ce as putea face sa schimb ceva. Sexul oral este o solutie, dar in momentul in care il fac, in sinea mea stiu ca aceasta este singura cale prin care pot satisface vreo femeie si gandul asta imi taie practic tot apetitul, totul se duce pe apa sambetei.Din acest motiv, pur si simplu pentru mine, nu mai este demult o placere sa fac sex cu o femeie, ci doar o prostie de necesitate fiziologica pe care esuez lamentabil sa mi-o controlez. De aceea as dori sa stiu daca cunoasteti vreo metoda prin care sa nu ma mai gandesc ba chiar as spune sa nu imi mai doresc vreodata o femeie? Intrebare este serioasa si la fel mi-as dori sa fie si raspunsurile voastre. Multumesc si va doresc o seara placuta sa aveti!

6 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Dacă știi ce să faci cu ea, e ok. Exista poziții care te pot avantaja, deși dimensiunile organului tau genital nu sunt tocmai bune.
Nu toți bărbații sunt dotați, pentru că na, așa sunt ei de la natura și nici un trenulet prea mare nu este ok pentru că provoacă dureri și alte chestii.
Te înțeleg că ești complexat de ideea asta, dar găsește o tipa care sa te aprecieze așa cum ești și încearcă să compensezi prin alte lucruri: preludiu mai lung, jucării sexuale etc.

| Otho explică (pentru GoldenZenith):

Nu exista tipa "care sa te accepte asa cum esti tu". Asta este un mit si numai un prostalau ar crede altfel. Nici tu nici o alta femei nu accepta pe un barbat prentru "cum este el" ci pentru ce poate sa faca pentru ea. In legatura cu jucariile sexuale, ce rost mai am eu in aceasta ecuatie? Crezi ca ea nu poate sa se satisfaca singura? Sper sa nu interpretezi mesajul meu ca ceva personal sau ca pe una atac pentru ca nu este, pur si simplu spun cum stau lucrurile, chiar daca nu-mi place, asta e lumea in care traiesc din pacate...Sincer daca nu existau anumite persoane din familia mea, demult nu mai eram pe planeta asta

| GoldenZenith a răspuns (pentru Otho):

Ești prea dur cu tine.
Eu știu că mărimea contează de prea multe ori, dar ți-am mai explicat anumite chestii pe care nu le-ai luat în calcul. happy

| JJ227 a răspuns:

Cred ca esti primul barbat pe care l-am auzit ca nu isi mai doreste femei, bine, in afara de cei gay! Femeile care se gandesc la dimensiunea pe care o ai in pantaloni, nu merita sa fie cu tine! Inseamna ca ele vor doar sex, si nu relatie serioasa! Intr-o relatie serioasa, se ia totul pas cu pas, nu direct ca iepurii! Nu-ti mai face atatea griji pentru dimensiune. Intai fa-ti griji sa gasesti o tipa misto, care sa te aprecieze, ca moduri sa o satisfaci sunt! Si crede-ma, ca daca tipa e excitata, poti sa o ai cat de mica, te *** de-ti sar ochii!

| anonim_4396 a răspuns (pentru JJ227):

O sa o faci pe una denyssa sa se simta laughing

| JJ227 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe ea si pe mai multe probabil! Gradina e mare!