| Katsu a întrebat:

Buna seara TPU! Stie cineva un film horror de sa-ti crape inima de frica? Ceva cu fantome, spirite din astea nu cu monstrii sau mai stiu eu ce criminali. ceva bun bun. Maine seara ma uit cu prietena la un film horror si vrem sa ne speriem rau de tothee hee Da-ti cat mai multe exemple si nu foare vechi. Cel mai bun raspuns are funda!
Scz categoria. O noapte frumoasa.

17 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Hollow man
Friday the 13th
Les yeux sans visage
Scream
The Unborn
13 Ghosts
Shutter
Mirrors
Silent hill
Drag me to hell
Nu sunt toate cu fantome şi de-astea, dar sunt destul de bune, cred. Uită-te şi tu la trailere şi vezi care-ţi place.

| xlollypop a răspuns:

The exorcism of emily rose-asta e cel mai horror mai ales ca este bazat pe o poveste reala si exista inregistrari reale cu ea.mai erau niste episoade pe discovery cu fenomene stranii, hostel 1 si 2, masacrul din texas, 11-11-11, paranormal activity, wrong turn(mai ales 2), house of wax, captivity, grudge, the clinic, the ring...:*sper ca te-am ajutathappy

| ClumsyDeer a răspuns:

Hatchet 1,2; Boogeyman; Halloween 2; Insidious; the descent 2; the wrong turn 4; a nightmare on elm street 2; slither; human centipede; the hills run red; sper ca te-am ajutat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, daca faci prea multa Dragoste si sex, poate sa iti crape inima.

| Katsu explică (pentru anonim_4396):

Mda, mersi da' nu asta e ceea ce caut

| anonim_4396 a răspuns (pentru Katsu):

Stiu, am atras doar atentia, indirect, ca nu ai postat unde trebuie.Mult noroc.

| Katsu explică (pentru anonim_4396):

Stiu ca nu am postat unde trebuie, m-am scuzat pentru categorie ca la ora asta restul sunt cam goale. Multumesc la fel si mai astept raspunsuri!

| Almássy a răspuns:

Insidious,fenomene stranii, exorcizarea lui emilly, astea imi plac mie dar nu stiu daca sunt genul tau :* fundita?

Răspuns utilizator avertizat
| MyloveisJamaica a răspuns:

Daca te uiti la masacrul din texas nu mai dormi toata noaptea de frica

| Bajan_Andreea_1980 a răspuns:

Paranormal Activity 1, 2, 3, 4.
Funda?

| de13a a răspuns:

Inceraca REC 3 Genesis (2012), The Ward (2010) si Casa de ceara ( foarte tare ) Dar nu uita ca partea horror incepe la mijloc, cam asa. horror sa te sperie nuprea o sa mai gaseti dar. o sa ti-se faca sila laughing Ca ii taie la unu' o mana si apoi o baga la tocat sau eu mai stiu ce laughing :*

| IamRyuk a răspuns:

Pai incearca filmul "insidios" si vorbim dupa si sper ca dai si funda.

| bumbum33 a răspuns:

Mother of thearstongue mori la asta

| viorel_8357 a răspuns:

Xnxx

| Andrea_Vig_1995 a răspuns:

Sillent Hill, Grudge,The Ring,Paranormal Activity,The Last Exorcism,Evil Dead,Scary or Die,Shutter,Dracula,Excision, Grave Encounters, The Possession, Sinister, The Thing, sper ca te-am ajutat!winking