| CoZmIInEL a întrebat:

Buna seara TPU. Sunt clasa a 8 si am o problema cu o fata pe care o iubesc foarte mult. Ea s-a mutat la scoala mea la inceputul acestui an scolar de la Marin Preda. Pana pin octombrie a fost cu un baiat de clasa a 9. Din cate am inteles eu acel baiat si-a batut joc de ea, iar cand a auzit a fost foarte afectat si inca mai tine mult la el. De catva timp, am incercat sa fiu cu ea, iar in pauze stam mereu impreuna. Majoritatea colegilor ne-au intrebat daca suntem impreuna, deoarece noi petrecem foarte mult timp impreuna, iar in fiecare pauza stam foarte apropiati unul de altul. Mereu imi trace cate un :* pe obraz, si eu la fel. Cateodata, cand suntem singuri in clasa mai facem cate un kiss mic. Ea e foarte sensibila, si mereu incerc sa nu o ranesc cu nimic. Ea face multe lucruri de parca am fi impreuna. Acum vreo luna am intrebat`o daca vrea sa fim impreuna, si a spus ca inca mai tine la acel baiat care a parasit`o. Unii spun ca din gesturile ei, reiese ca ma place, altii spun ca face asta doar ca sa-l uite pe ala. Acum nu stiu, oare ma place? Sau oare isi bate joc de mine? Daca ati putea sa`mi dati niste sfaturi care m`ar ajuta sa fiu impreuna cu ea. Mutlumesc. FUNDA

1 răspuns:
| Crissti09 a răspuns:

Salut CozmIIneL, ce ai nevoie acum este sa inveti putin despre interactionarea cu sexul opus! intra aici www.secretulseductiei.ro - Te astept acolo!