| Andrei258 a întrebat:

Buna seara tuturor am si eu doua intrebari

1 eu, ma incadrez in categoria de oameni care nu suporta prezervativul cred ca din cauza lubrifiatilor care sunt folositimentionez ca penisul meu are 15 centimetri si in momentul cand il pun mi se flosteste se lasa intr o parte fosta mea prietena a luat Anticonceptionale?

2 deci an avut o relatie cu o fata 1 an fate este sanatoasa din punct de vedere motric iar eu sunt cu dizabilitati motorii, ea a cunoscut 1 baiat in martie 2012martie el are 27 de ani eu 26 s au vazut in clubul din localitatevorbea in paralel si cu mine si cu el pe facebook el i a zis sa vina la mine sa vada daca se descurca ca el o sustine. in fine a venit la mine a fost mama a intrebat o daca corespund cu baiatul de pe net ea a zis ca da ca e multumita primele luni a fost bine eu din decembrie pana in martie am fost ocupat cu campania 2% nu am avut timp nici sa respir iar, spre final m am suparat ca nu mai mergea bine si m am refugiat in jocuri pe facebook am zis sa nu o mai supar cu ale mele ca venea destul de la scoala ea vazanduma ocupat a prins momentul sa se confeseze respectivului. El o suna si vorbeau in maghiara isi ziceau reciproc ca se iubesc ca sunt viata unul altuia etc am uitat sa precizez si eu cunosc o fata cu dizabilitati de 16 stiam reciproc fiecare de relatia de amicitie a fiecaruia am fost de acord recxiproc nu puteam eu sa i interzic sa vorbeasca sa o izolez azi asa mane asa pana cand a sarit calul rau dupa rusalii cand a venit de acasa a inceput sa doarma cu poza lui eu cand am vazut am pocnit o de vreo 2 3 ori daar mai intai i am zis frumos sa termine cu el ca are familia ei acu si a zis ca nu pote sa il lase la greu ca e pe masa de operatie si are nevoie de sustinere ca e operat pe creier etc etc etc plangea pentru el in schimb ea m-a rugat pe mine sa tremi sa renunt la fata pe care o cunosc de 16 ani se este cu dizabilitati ca mine. eu i am zis ca nu pot sa o las la greu mai ales ca in urma cu 11 luni a ramas orfana de mama. eu sunt absolvent de asistenta sociala nu pot sa las pe cineva care imi solicita ajutorul nu pot sa aleg cazurile. eu i am zis sa considere ca lucrez si a zis ca ere altceva atunci stia ca lucrez ca nu stau pe jocuri.

Mi a mai zis si ca imi faceam timp de ea doar atunci cand mi se scula si atat. in ultima zi inainte de a pleca mi a zis ca de fapt nu a fost multumita de mine din prima clipa. deci m-a mintit eu sunt omul care prefera sa ii spui lucrurile direct fara menajamente. In relatie regret doua lucruri 1 ca am dat in ea 2 ca am acceptat relatia dintre ei

in sfarsit acum vine intrebarea

POT RASPUNDE AMBELE SEXE

Vi separe normal si firesc cca partenerul / partenera fiind in relatie cu dumneavoastra si dormind in acelasi pat. sa doarma cu poza altui baiat altei fete dupa cazla piep sa o sarute sa zica ca il o iubeste si ca e viata lui ei iar dumneavoastra sa va intoarca spatele cum a ti reactiona in situatia asta daca vedentelege de vorba buna? Mentionez ca nu am mai facut dragoste de la florii pentru ca nu si ma lua pastilelesi ultima data cand am facut era sus pe mine cred ca i a zis numele lui de 10-15 ori intr un minut cat a durat partida ea zicea ca in actul sexual concentrarea nu are nici o legatura ca ea putea sa se gandeaasca la ori ce ca nu e treaba mea la ce se gandeste ea ca eu trebuia sas imi fac treaba sa o duc la orgasm. eu cred ca trebuie si putine concentrareca daca unul din ei se gandeste in alta parte normal ca actul nu dureaza mai mult de cateva secunde 1 minuta polcat la o putulica mai mare cu 5 centinetrii. eu am 15 el are 20. Recunosc ca si eu la inceput de relatie ii rosteam numele fete pe care o cunosc de 16 ani imediat dupa ce terminam partida pana ma obisnuicu ideea de relatie deoare nu stiam cum e sa ai no relatie aceasta fata a fost prima cu care am vrut sa am ceva. mi a reprosat ca nu am iubit o ca ma gadeam mai mult la fata din copilarie si ca pe ea am considerat o aventuradaca nu o iubeam cum a zis ea nu mai facea sex cu ea mai ales oraleu sunt de parere ca trebuie sa cunosti bine partenerul sa faci asta

Post scriptum cand am vazut ca ei schimba tipul de relatie adica se apropie mai mult am inceput si eu sa ma apropii de fata pe care o cunosc din copilarieanul trecut ne am regasit prin mame am vorbit o perioada de vreo 3 lun dupa care am luat decizia sa ramanem amici si sa ne sustinem reciproc la necaz ea s a gandit ca nu ne putem descurca in situatia noastra eu am respectat decizia pentru ca respect deciziile. Acum ramane sa vedem ce va mai fii nu ne mai facem planuri lasam timpul sa rezolve lucrurile.

Răspuns Câştigător
| NoRegretsxx a răspuns:

Deci wow. Daca eram in locul tau, o izbeam de toti peretii. Adica te- a luat de prost asa pe fata. Nici macar nu s-a obosit sa fie cat de cat discreta.
Pacat. Bine ca ai renuntat la ea.
Mult succes pe viitor.

9 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Relatia nu mai are nicio sansa. fiecare are pe altcineva, deci nu are niciun rost.

| neutrino a răspuns:

Inteleapta decizie, dar cat vei astepta timpul sa-ti rezolve lucrurile?

| cristimihailov a răspuns:

Salut,

In toata aceasta chestie, se pare ca tu esti problema. Imi pare rau sa ti-o spun.

Stii... unele persoane au nevoie de atentie. De prezenta, nu de lipsa sad

Si ca urmare, asta cauta.

| Andrei258 explică (pentru cristimihailov):

Astac e parerea dumneavoastraoricum multumesc, ea il cunostea pe el din 2013 au vrut sa fdie impreuna dar a intrat o fata intre ei si nu au putut sa fie el i a zis sa incerce sa vina la mine ca o ajuta el

| cristimihailov a răspuns (pentru Andrei258):

Oricum ar fi, din pacate, trebuie sa faci curat.
Ia pe cineva langa care sa stralucesti de bucurie, nu sa te simti ciudat.

Deci fa curat odata si apuca-te sa te bucuri de viata... E o apucatura recomandata.

| Andrei258 explică (pentru cristimihailov):

Multumesc mult pentru sfat

| StalkerSoul a răspuns:

Doamne, ce copilarii pe voi.
Pai daca prietena ta e cu altu, se gandeste la el, doarme cu poza lui, de ce naiba o mai primesti in casa? Dai papucii, nu vezi ca e o prefacuta?
Pe tine te-am inteles ca esti cu munca, ocupat, treburile tale acolo, dar cum ii permiti sa faca asta?!
Apropo, cati ani are ea?
Daca ea vorbeste si se gandeste la altu iar tu ai zis ca ai incercat sa te aproprii de o anumita fata.( pentru razbunare) sunt sigur.
Pai asta e iubire ma?! straight face
Voi cunoastesti sensul cuvantului?
Da-i papucii, nu sta ca un caine dupa ea, nu vezi ca e o?

| Andrei258 explică:

Nu ma laud aata e la masurat fosta

| Andrei258 explică:

Terminati cu jignirle cred ca stiu eu bine ce vorbesc nu sunteti in masura sa fiti in corpul mru atentie la limbaj va rog