| SamsungElectronics a întrebat:

Bună seara tuturor!

Astăzi am ieșit cu un prieten de al meu foarte bun și ne înțelegem foarte bine și ne cunoaștem de 3 ani și este un prieten super de treabă și el m-a chemat și pe mine să merg cu el să se vadă cu iubita lui și am mers. Eu nu am vrut să merg că nu vreau să-i deranjez sau ceva și mi-a tot spus hai te rog și până la urmă am mers, că no ce să fac este prietenul meu cel mai bun. Și până la urmă prietenul meu s-a întâlnit cu iubita lui și s-au luat în brațe, s-au ținut de mână și s-au sărutat și s-au sărutat și franțuzesc și i-a stat și în poală. Și eu când am fost acolo de față cu ei când au făcut chestiile astea, m-am simțit foarte nasol și prost când i-am văzut, deci frate am crezut că înnebunesc acolo, am fost așa de supărat că nu pot avea și eu noroc la o fată așa cum are prietenul meu și i-am spus prietenului meu că trebuie să plec acasă, că m-a sunat maică-mea că plecăm de acasă, am zis in glumă, ca să plec să nu mai văd nebunia aia. După a zis mai stai unde mergi, eu i-am spus că m-a sunat maică-mea că trebuie să plecăm acasă și el a zis mai stai un pic, eu am zis ok și am mers un pic mai încolo, nu am mai stat acolo cu ei, am mers puțin mai încolo și am butonat telefonul și m-am jucat și i-am spus prietenului meu că m-a sunat taică-meu că trebuie să plec și apoi a zis, no bun du-te ceau. Și eu am plecat din locul ala unde am fost cu prietenul meu și cu iubita lui, deci am avut o zi nașpa astăzi, m-a durut sufletul când i-am văzut și m-am gândit că eu nu mă pot bucura de o fată, având în vedere că eu am 19 ani și prienul meu are 18 și iubita lui are 16 și iubita lui este frumușică.

Oare m-a luat cu el ca să îmi facă în ciudă, având în vedere că eu nu am iubită? Nu cred că ar face el asta.

Mă doare tare crying

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, eu cred ca te-a luat special ca sa rada de tine.

| SamsungElectronics explică (pentru Violleta2022):

Doamne ferește ce a ajuns lume în ziua de astăzi.

| Violleta2022 a răspuns (pentru SamsungElectronics):

Bine ai venit in lumea reala!
Tocmai ce ti-a demonstrat amicul asta al tau ca poate sa rada de tine si chiar a facut-o, fara sa-ti dai seama.

Ce ar fi trebuit sa faci cand a venit iubita aluia?
Te ridicai si plecai acasa!
Fara sa mai fii martor la toate pupaturile si atingerilor lor intime, care au fost de prost gust din partea lor, mai ales ca erai invitat.

| SamsungElectronics explică (pentru Violleta2022):

Da așae, vorba aia când vezi pe altul că are ceva și tu nu ai simți nevoia să ai și tu, și dacă nu poți avea și tu chestia aia care ți-o dorești ce are altul gândește-te cum se simte persoana respectiva

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Nu.

| Emma30555 a răspuns:

E penibil sa stai cu iubita/iubitul sa te manifesti cu o a treia persoana de fata. Normal era sa socializati toti trei, chestiile astea pupat, pipait se fac in doi nu cu spectatori. Nu cred ca a facut o special cred ca e doar taranus, daca a facut o special inseamna ca are nevoie de validare, traieate pentru altii nu pentru el

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

A vrut sa faca misto de tine, de ce ai invita le cineva, daca tu vrei sa petreci timp sarutandu-te cu o fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea mai exista prietenii efectiv în ziua de azi,ești un copil dar o sa vezi mai târziu cat de parșivă este lumea și că nu există,,prieten" ci doar interese,sau de moment; sa nu te atașezi niciodată de nimeni că vei fi foarte dezamăgit,gen,, lumea vine și pleacă,asta se întâmplă în viața tuturor la un moment dat cu mici excepții. Daca îți era prieten adevărat îți făcea lipeala și ție cu o fata dar nu s-a întâmplat. asta,un prieten cam simte asta,nu își lasă prietenul la greu in pline suferințe. Tu ești un băiat foarte sensibil și el poate nu știe asta, atunci nu a făcut-o dinadins, ci pur și simplu a vrut să te cheme și pe tine, sau varianta a doua sa te cheme sa îți arate că el are o gagica și tu nu, dap, să îți facă în ciuda! Deci nu putem ști de ce te-a chemat, superficialitatea nu își are rostul în contextul asta. Puteai sa o întrebi pe fata aia daca are vreo prietena singura cu care sa îți facă cunoștință.

| Danny28 a răspuns:

Ia zi, prietenul ăsta al tău te-a ajutat vreodată în legătură cu fetele? Dacă nu, 100% face mișto de tine. Te-a chemat doar pentru a te face să te simți prost.