| Andreea224 a întrebat:

Bună seara, va rog frumos sa ma ajutați, este ceva foarte serios și urgent, sper sa nu ma luați în bătaie de joc!
Înainte de revelion aveam niște pete destul de mari pe chiloti, mama mi-a spus ca trebuie sa-mi vina ciclu. În ziua de revelion eu cu prietenul meu ne am atins reciproc, mi e tare frica ca și a atins penisul iar după m-a atins. Sunt încă virgina și nu mi-a venit ciclul. Pot rămâne gravida? Nici nu mi-a introdus degetul în vaginita.
Va rog frumos sa ma ajutați! Am 16 ani. Ciclul nu îmi vine regulat, mi-a venit doar de 2 ori regulat. Exista șanse sa fiu insarcinata? Nici acum nu mi-a venit.
Va rog frumos sa ma ajutați, dau funda!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Posibilitatea de a se putea produce o sarcina in conditiile prezentate exista, insa probabilitatea de a se si produce, realiza este atat de mica incat nici nu poate fi apreciata fiindca tinde direct catre ---->0 (ZERO). Bineinteles ca nu ti-a venit pana acum menstruatia deoarece de la acea sangerare dinainte de revelion au trecut doar 2-3 saptamani. Sansele de a fi putut ramane insarcinata teoretic se pot elimina probabil ca in proportie de 99, 99. happy

| Andreea224 explică (pentru corbulalbrosu):

De exemplu, acum simt ca ma doare un pic burta, și acum câteva zile am mai simțit ca ma doare burta, dar mi-a trecut. și plus de asta mi au ieșit coșuri pe fata, mereu pățesc asa înainte de ciclu. deci ar fi bine sa nu mai fiu îngrijorată? Prietenul meu NU a ejaculat iar după a pus degetul. la pus sa zic mai concret lângă cliproris. totuși, sunt destul de speriata! Acele peste erau maronii.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Andreea224):

Incearca sa te linistesti deoarece teoretic nu ar trebui sa ai absolut nici un motiv de ingrijorare. Deoarece in curand se vor implini cele 28-30 de zile de la acea sangerare, durerile aparute, cosurile, starile mai deosebite, etc. probabil ca fac parte dintre simptomele premenstruale care te anunta ca in zilele urmatoare se va produce menstruatia. Sanatate!

| Andreea224 explică (pentru corbulalbrosu):

Mulțumesc mult!

| AboutWhat a răspuns (pentru Andreea224):

Daca erau maronii ma gandesc ca probabil ai facut pe tine. xD

5 răspunsuri:
| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

Stai liniștită, este ceva normal să ai și tu ceva fluide, doar ai fost excitată, dar atăta tot și nimic mai mult! Nu ești gravidă!