| C26 a întrebat:

Voi ce parere aveti despre un baiat care in prima zi cand se desparte de iubita lui, intra pe facebook, da cerere de prietenie la alte fete, vorbeste cu ele, si pe partea cealalta ii da mesaj iubitei si-i spune ca o iubeste, si ca vrea sa se impace cu ea.
Voi ce credeti?

10 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Ca o sa ramana la laba

| On3St4r a răspuns:

Că vrea prietenă, indiferent de cine e ea.

| neutrino a răspuns:

Este un baiat normal.

| ywar a răspuns:

Daca ar fi sa citez pe neutrino "este un baiat normal" - raspuns cam feminist in contextul asta! Daca ar fi sa o spunem pe sleau eu zic ca trebuie ocolit. Este superficial [superficialitate datorata si varstei], imatur [idem superficialitate] si un macho... ca orice adolescent "normal" care se respecta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E impulsiv si orgolios, ii pare rau... apoi revine la pers pentru care are sentimente.e simplu.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Nu mai fiti ipocriti.Asa facem toti.

| BlackOldSun a răspuns:

N-are viata si-o petrece online! afara e realitatea the real deal!

| vreaumult a răspuns:

Baiatului ii place sa traiasca din plin viata happy este?

| cdu92 a răspuns:

Ca e o panarama de om.

| AndreiLeviux a răspuns:

Vrea sa o uite pe iubita, si atunci vorbeste cu altele sa nu se mai gandeasca la ea, iar sentimele ii sunt prea puternica si de aia ii zice ca o iubeste
Nu noi decidem pe cine iubim, si asa se intampla la el o iubeste fara sa vrea si isi doreste sa o uite
Un baiat normal si eu fac la fel