| Biancasata a întrebat:

Bună, seará trecuta am făcut sex cu prietenul meu. Am folosit prezervativ dar atunci când și-a dat drumul, și-a dat în interior și a mai stat câteva secunde cu prezervativul în interior și l-a scos. Oare mi-a rămas înauntru ceva? Era pe chilot o nuanță alb gălbuie asa uscata

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca prietenul tau a procedat CORECT, este cu totul imposibil sa fi putut ajunge sperma in vagin in aceste conditii.
Prezervativul a fost inventat si este folosit exact cu scopul ca cei 2 parteneri de sex sa aiba posibilitatea sa intretina acte sexuale in fiecare zi a ciclului menstrual, atat in perioada sa fertila cat si in cea infertila. Fiindca prezervativul ofera aceasta posibilitate, acesta este produs si este folosit de catre barbati exact cu scopul sa le permite chiar si sa ejaculeze sperma in prezervativ inainte de a se fi terminat sexul. In concluzie rezulta ca barbatul poate sa-si penetreze in continuare partenera pana in momentul in care erectia scade atat de mult incat penisul devinind mult prea moale nu mai poate fi continuat sexul. Numai daca este folosit un prezervativ care are marimea (largimea) corect aleasa, doar in acel caz prezervativul se potriveste perfect pe penis si va ramane bine fixat, intreg si intact si dupa ejaculare. Prezervativul care are marimea potrivita, chiar si atunci cand penisul incepe sa-si piarda erectia, va ramane bine fixat pe penis, nu va aluneca de pe acesta si in mod cert si sigur sperma ejaculata in ea nu se va scurge afara. Partenerii de sex pot fi asigurati ca NU va exista nicio posibilitate sa se poata forma sarcina in astfel de situatii. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Daca ati facut sex protejat, nu este posibil sa apara vreo sarcina.

| Sofer a răspuns:

Nu ți-a rămas nimic de la el. E doar secreție de la tine. Foloseam metoda asta tot timpul și ma asiguram la final ca nu e spart prezervativul.

| mastadont a răspuns:

Nu-ți fă probleme, dacă nu s-a rupt prezervativul atunci ești în siguranță.

| Niceguy2019 a răspuns:

Nu cred ca ti-a ramas inauntru.Si eu folosesc aceeasi metoda care momentan este cea mai sigura. Ce a ramas pe chilot posibil sa fie o secretie de a ta datorita excitarii.Si voi eliminati secretii cand sunteti excitate, cateodata albicioase?

| CHESEBOY a răspuns:

Nu cred ca ti-a ramas ceva, probabil ca atunci cand si-a scos prezervativul a cazut putina sperma pe chiloti

| Biancasata explică (pentru CHESEBOY):

Pai nu aveam chiloții pe mine. După ce i-am luat am văzut