| Karolina05 a întrebat:

sfatuiti-ma va rog ce cadou sa-i ofer iubitului meu de ziua indragostitilor, luna asta implinim 8 lunisoare impreuna...si chiar nu stiu ce cadou sa ii cumpar. poate ma ajutati cumva...mersi anticipat.

4 răspunsuri:
| Metempsihoza a răspuns:

Depinde de ce hobby-uri are, vezi sa fie cat mai apropiat de activitatile lui

| Karolina05 explică (pentru Metempsihoza):

Sportul e pe primul loc la el

| unknøwn a răspuns (pentru Karolina05):

Clar.
Oferă-i o partidă bună de călărie.

| R3laXaTT a răspuns:

Daca e sportul ii poti cumpara de la un magazin sportiv,o geaca pentru aleragat, un tricou (adidas de preferat fiindca e rezistent), sau ceva mai elegant gen un parfum, un ceas, etc
MULTA BAFTA!