| Gegeorgiana a întrebat:

Si-a dat drumu in... Dar nu raman, oare de ce imi puteți spune! Dau fuuunda!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pot exista 2 situtii posibile in care nu se formeaza sarcina in cazul in care sperma este ejaculate in vagin si anume; actele sexuale nu a fost intretinute in perioada fertila a ciclului menstrual, sau exista posibilitatea ca unul sau ambii parteneri sa ai probleme de fertilitate.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si a dat drumul in..lift?

| HazelEyes77 a răspuns:

Cel mai probabil actul sexual n a avut loc in perioada propice formarii unei sarcini. Numai dupa o serie de incercari esuate de a ramane insarcinata se poate ajunge la concluzia ca unul dintre parteneri are probleme cu fertilitatea. Un singur raport sexual neprotejat nu pune semne de intrebare in legatura cu incapacitatea de a concepe un copil. Numai bine