| Marianpaul1994 a întrebat:

Buna si la multi ani! Daca am penisul, cand se afla in erectie, putin indreptat spre dreapta ( nu tare), cum se poate indrepta?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Prinzi HBO? Cu el? E indreptat ca Lnb ul spre sud est.

| Violleta2022 a răspuns:

Pune-l pe masa cand este intarit si da-i cu ciocanul, pana-l indrepti!

| corbulalbrosu a răspuns:

Trebuie sa stii din start, ca atat forma cat si aspectul penisului aflat in erectie este foarte diferit de la un barbat la altul si din pacate pentru toti barbatii ''perfectionisti'' aceste aspecte care privesc forma, grosimea, lungimea, incovoierea, etc. NU pot fi modificate/inlaturate nici prin metode chirurgicale. Probabil ca nici macar 1 din 10 penisuri nu are o ''forma perfecta'', adica sa fie dreapta ca si ''o sageata'' big grin. Majoritatea barbatilor au penisul stramb, curbat mai mult sau mai putin incovoiata, in absolut orice directie posibila : in sus, in jos, spre dreapta sau spre stanga sau ''aiurea''. Nu depinde de varsta sau de pozitia in care este tinuta in lenjeria intima, fiindca forma penisului este cea existenta inca din momentul nasterii tale si care va ramane la fel cum estea acum, nemodificata intreaga ta viata. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu ai cum să-l îndrepți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate, e perfect normal așa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E normal, man!big grin