| mihaixliquid a întrebat:

Buna si Salut la toata lumea,ce fel de baiat cauta fetele in zilele noastre,astept raspunsuri, Funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Issabela26 a răspuns:

In ziua de azi femeile se impart in 2 categori: categoria celor care cauta dragoste adevarat si categoria celor care vor banii si un baiat coll... fetele care cauta dragoste insa sunt din ce in ce mai putine peentru ca in ziua de azi banii si-au spus cuvantul iar femeile care cauta confort normal ca vor si un baiat cu bani..insa mai sunt si cele care vor iubire si care prefera sa faca banii nu banii sa o faca pe ea.asta cred eu happy

12 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Daca ai bani, poti sa fi si cel mai urat om din lume ca o sa atragi fetele mai ceva ca taticul Playboy!

| quest_6999 a răspuns:

Pitipoancele vor doar banii si atat,iar cele care cauta dragostea adevarata se indragostesc in primul rand de caracterul baiatului si nu de frumusetea lui exterioara, pitipoancele sunt atrase mai mult de aspectul fizic si situatia financiara, iar cele care cauta dragostea adevarate au nevoie de un baiat cu care sa se simta in siguranta, in care sa aiba incredere, intelegator, si sa ii arate ca o iubeste.

| RicăPăturică a răspuns:

Chiar aseara ma plimbam cu o fata si am trecut pe langa un bolid luxos avandu-l sofer pe un tanar, replica ei spusa mai in gluma mai in serios fiind ca merge sa il agate. Eu normal ca am intrebat-o de ce le intereseaza atat de mult situatia financiara (de parca nu as sti raspunsul).iar ea mi-a 'detaliat' categoriile tinta: Un barbat trebuie sa fie foarte frumos plus alte calitati ori sa aiba multi bani. Daca ati sti cat de profitoare sunt unele fete.iar noi consideram ca este bine ce facem pentru persoana iubita..si primim la schimb tocmai pe invers :-D (exista multe exceptii pe care le-am si cunoscut)

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Fetelor le place sa fii puternic
sa le aperi cand e nevoie
sa fii frumos
sa nu le minti
sa nu le inseli
sa ai bani
Cam tot asa continua lista

| neutrino a răspuns:

Frumos, dragastos si cu foarte multi bani.

| Cosmotel a răspuns:

Normal ca ele cauta bani daca au fost invatate asa de noi.

| Ovidiu11 a răspuns:

Cu scula mare si cu bani.

| F1rstBlooD a răspuns:

Sa va spun ceva pitipoancele cauta baieti cu bani, ii toaca de ai si ii lasa dupa si trec la altu ca naa "sunt frumoase".
va dau un exemplu prietena mea
nu pot sa spun ca am bani da am o sitoatie financiara foarte buna
si mi-a spun :nu vreau bani tai eu
vreau doar iubirea ta si sa ma ti in brate daca suntem noi doi nu mai am nev de nimic (a spus asta cunoscand cazu trecut)
si cazu esuat cu o fata care era mai rau ca o pitipoanca era si o curva m-a inselat de 3 ori
cind eseam cu ea in centru trebuia sa iau 5 milioane la mine ca so sadisfac si asta e putin si i-am spus :pleaca esti o pacoste (i-am spus asta tocmai dupa ca am aflat ca ma inseala a 3 oara) nu sti
sa ma toci de bani, poti sa pleci esti libera

| Sorinacio a răspuns:

Cu bani..pentru ele restul e de decor

| Anticarul a răspuns:

Din pacate in vremurile in care traim acum se cauta un baiat la "moda", in trend si...cum se zice "fita". Prima proba eliminatorie. Dupa urmeaza banii si din pacate pe ultimul loc, cei 7 ani de acasa. Dar sfatul meu, axeaza-te mai mult pe cer 7 ani de acasa, fi tu insuti, da mai multe roade si ai constiinta mai impacata decat sa incerci sa pari cine nu esti. Sper ca sunt de folos randurile astea.

| mihaixliquid explică:

Si ce sa inteleg ca traim intr-o lume de pitipoance? ca asta imi da de inteles hehe, astept detalii si maine adica pe 4 dau funda

| mihaixliquid explică (pentru mihaixliquid):

In general mai toate fetele fug dupa bani daar daca iti doresti ceva nu este nimic imposibil, si ma voi adresa bietilor si la aceasta parte fetele stiu ca intr-o oarecare masura imi vor da dreptate.sa zicem ca iesi cu o amica dar tu vrei ceva mai mult cu ea(relatie)si din aceasta cauza trebuie sa ajungi sa ocunosti fara sa faci pe supermen(smardoi si alte prosti din astea)asa nu faci decat sa ii fie frica de tine si nu e frumos asa si ramane partea de a fi mai linistit si sincer, cel mai simplu ati iesit la o plimbare sau orice de genu, pai sa o cunosti ii poti adresa intrebari cum ar fi sa o intrebi ce carti ii plac si daca iti poate recomanda ceva pentru a citi(adica sa iti recomande ceva)sau de relatiile din trecutul ei ce i-a placut si ce nu aici si tu trebuie sa fi sincer si sa completezi in convorbire cu relatiile care le-ai avut si ce nu ti-a placut, idei de genul sunt foarte multe, asa ca nu este greu pentru ca eu am incercat cu mai multe tipuri de fete si pot spune ca functineaza pentru ca sunt subiecte de vorba si va ajutati unul pe altul sa va cuoasteti si asta apropie 2 persoane mai ales cand vorbiti despre lucruri care atrag ambele persoane mai ales fata.