| Kidutz970523 a întrebat:

Buna si un Craciun Fericit,dar ma puteti ajuta, se pare ca am o prietena(nu iubita) buna in clasa., ma intelegeam foarte bine cu aceasta si dintr-o data ea a devenit trista si eu am incercat sa o ajut dar se pare ca n-am facut nimic si am lasat-o in pace.Intr-o seara am vrut sa vb cu ea,am sunat-o n-a raspuns,i-am dat un mesaj si se pare ca mi-a raspuns ca nu mai vrea sa vorbeasca cu mine,dar n-am facut nimic rau,in acceiasi seara m-a sunat si mi-a spus ca i-a fost dor de mine si sa spun ceva frumos ca ea e suparata,stiti voi vrajeala si am crezut-o,dar urmatoarea seara a intrat pe mess dupa mult timp si am vrut sa vorbesc cu ea dar mi-a sa o las in pace,du-te si cauta pe alte tipe,lasa-ma pe mine,mie mi-a pasat mereu de ea dar acum nu stiu m-am suparat rau,si vreau sa acel telefon a fost o gluma, ea si-a batut joc de mine, dar vreau sa precizez ca am spus la telefon ca vreau sa intreb pe cineva daca vrea sa fie cu mine de pe la mine.As vrea sa stiu ce ar putea sa aiba, am intrebat o prietena, i-am dat conversatia si mi-a spus ca poate ii place de mine si s-a suparat ca am zis ceva la telefon si isi ba cere scuze ca isi va da seama ca a gresit.Acum voi ce credeti:ii place de mine si s-a suparat pe mine,isi va cere scuze sau trece printr-o perioada mai grea si are nevoie de singuratate,eu sincer cred ca nu isi va cere scuza deoarece nu imi doresc sperante, dar as dori sa stiu ce credeti?
Vreau sa precizez ca n-am jignit-o niciodata, i-am spus multe care din cate mi-a spus tinea mult la ea si o dacem mereu sa zambeasca dar s-a racit complet si s-a despartit de iubitul ei in urma cu aproape 3 saptamani.

5 răspunsuri:
| anyska_5562 a răspuns:

Du-te cuprindeo, si nu o mai lasa, spune ca o simpatitzezi, si dulce sarut-o, poate chiqr are probleme inn familie sau ceva de genu..cuprindeo si spune-i ca va fi totu bine, caci esti tu linga ea. :3 mi sar rupe inima daca cineva mia spune asa ceva.xx

| Kidutz970523 explică (pentru anyska_5562):

Daca as putea as faceo, dar ea ma tot respinge, si orce as face nu vrea nimic, m-am gandit sa-i dau o pauza.

| anyska_5562 a răspuns (pentru Kidutz970523):

Eemmm,poate chiar dai o pauza, ii cam greu la tine. oricum, du-te si cuprundeo.

| Stonely a răspuns:

Exista 2 posibilitati:
1.Ea a crezut ca si tie iti place de ea dar tu respingando in mod inconstient s-a suparat.
2.Trece prin momente grele i nfamilie si avea nevoie de cineva care sa o consoleze.Sa sa ii fie aproape.
Nu stiu ce sa-ti spun incerca sa vorbesti cu ea poate ajungeti la o intelegere.

| Kidutz970523 explică (pentru Stonely):

Eu incerc sincer, dar ea tot la fel se comporta si nu ma place deoarece ia mi-a spus ca nu simte nimic, orce fac ma respinge si ma alunga.