| Ginger26 a întrebat:

Sincer, sunt destul de confuza si sper ca ma puteti ajuta cu un sfat.

Am un coleg pe care de cand l-am vazut prima oara nu l-am putut suporta din cauza comportamentului sau. Este foarte arogant si lingusitor, ar fi perfect, dar comportamentul il strica. Chiar nu stiu daca el stie ca nu il am la suflet sau nu. Noi doi nu vorbim decat daca este ceva mega important si suntem nevoiti sa o facem. Faza e ca inainte de vacanta incerca sa se apropie de mine si mi-a vorbit de cateva ori si se uita mai mereu la mine. De cand a inceput scoala, ma simt oarecum atrasa de el si mereu cand facem contact vizual zambesc in sinea mea. El cred ca este intr-o relatie cu o fata sau, de fapt, nu stiu daca sunt, dar o vad mereu in compania lui si ma cam deranjeaza asta.

Sunt mega confuza si bulversata pentru ca nu stiu de ce simt asta deoarece pana acum doar m-a enervat incontinuu si faceam comentarii rautacioase la adresa lui. Sper ca ma puteti ajuta fu un sfat.

Multumesc!

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Asa se intampla in general laughing
La inceput te cicaleste, te calca pe nervi, in modul acesta iti sta gandul la el, si prin urmare ajungi sa-l placi intr-un mod involuntar.
E normal.

| alina2k18 a răspuns:

Incearca sa faci sex cu el, poate e ceva de capu luiwinking
O sa fi lamurita dupawinking

| Treaem24 a răspuns:

Simplu afla daca are o relatie si daca mare dai de inteles ca te intereseaza