| onegirlintheworld a întrebat:

Buna sint atit de dezamagita.Prietenul meu cel mai bun...il plac foarte multcrying si nu stiu ce sa fac.Intr-o zi la disco l-am invitat la un dans si el a zimbit si a spus nici o problema.Am dansat, m-a strins in brate atit de mult cu asa o caldura...nu stiu am simtit o caldura, dragoste nu stiu, nu va pot explica, eu l-am strins in brate, si el la fel.Toti spuneau ca dansam ca doi indragostit. Dupa aia am mai glumit eu ma jucam in parul lui el se ridea.Doar ca a doua zi, prietenul lui mi-a spus ca el nu vrea sa fie cu mine, si eu i-am spus ce a spus prietenul lui.si el mi-a spusbig grinaca mi-ar placea de tine oricum lui nu ii voi spune, dar mie de tine nu imi place.
El stie ca il plac, e atit de dulce, are ochi albastri ochii pe care i-am cautat intotdeauna la un baiat, are un par moale, il iubesc atit de mult, doar ca imi este cel mai bun prieten doar. Ce sa mai fac? Nustiu ce sa mai fac.crying

3 răspunsuri:
| Cosmiinna a răspuns:

Pai daca el nu are aceleasi sentimente nu il stresa, poti pierde si prietenia cu el. El te vede doar ca o buna prietena si atat, poate mai incolo se vor aprinde si alte sentimente sad

| bteodor a răspuns:

Nu fi suparata de cele mai multe ori cei mai buni prieteni(cand e vorba de fata si baiat) devin la varsta adolescentei iubiti.si cred eu ca daca va veti desparti o sa fiti incontinuare prieteni.asa ca nu te speria ca o sa iti pierzi prietenul.Dar tu il cunosti mai bine eu doar mi-am dat cu parerea.Mult succes!

| Leonard08 a răspuns:

De obicei un baiat pune accent mai mult pe atractie fizica. poate nu il atragi fizic tongue
In orice caz nu incerca sa te zbati pentru ca s-ar putea sa il faci sa te ignore din ce in ce mai mult... Daca si lui i-ar fi placut macar un pic, ti-ar fi dat de inteles.