| onegirlintheworld a întrebat:

Buna sint atit de dezamagita.Prietenul meu cel mai bun...il plac foarte mult si nu stiu ce sa fac.Intr-o zi la disco l-am invitat la un dans si el a zimbit si a spus nici o problema.Am dansat, m-a strins in brate atit de mult cu asa o caldura...nu stiu am simtit o caldura, dragoste nu stiu, nu va pot explica, eu l-am strins in brate, si el la fel.Toti spuneau ca dansam ca doi indragostit. Dupa aia am mai glumit eu ma jucam in parul lui el se ridea.Doar ca a doua zi, prietenul lui mi-a spus ca el nu vrea sa fie cu mine, si eu i-am spus ce a spus prietenul lui.si el mi-a spusaca mi-ar placea de tine oricum lui nu ii voi spune, dar mie de tine nu imi place.

El stie ca il plac, e atit de dulce, are ochi albastri ochii pe care i-am cautat intotdeauna la un baiat, are un par moale, il iubesc atit de mult, doar ca imi este cel mai bun prieten doar. Ce sa mai fac? Nustiu ce sa mai fac.
Cind sintem fata in fata am impresia ca ma place, vorbeste cum nu vorbeste cu altele. Dar pe mess imi spune ca nu ma place. E foarte amuzat, si imi place foarte mult de el.

3 răspunsuri:
| uNNe a răspuns:

Da de unde te place laughing), ia intreaba-l face to face lasa mesul tongue

| Zoey4 a răspuns:

Poate nu vrea sa distrugă prietenia dintre voistraight face

| anonim333 a răspuns:

Uite, sa nu asculti ce zice uNNe, e un prost/proasta care nu stie ce inseamna dragoste, eu stiu si te voi ajuta, uite ce trebuie sa faci:uita-te in ochii lui si zii ce simnti, daca el nu o sa zica acest lucru inseamna ce un un magar care nu te merita, tu meriti mult mai mult, ascultama daca vrei sa fii o femeie care nu este indreptatita.