| anonim_4396 a întrebat:

Buna sora mea are 20 de ani si munceste pentru un salariu de 6 milioane(lei vechi) sis-a saturat sa stea cu parinti in casa sa faca toata treaba asa ca vrea sa plece in italia sa isi ia un apartament aici in Romania mai exact in Bacau si vrea sa stie cat costa un apartament P. S are un loc de munca in italia la cules de legume fructe etc cam 1000 euro pe luna cu cazare inclusa trebuie doar sa isi ia mancare si vrea sa stie cam cat timp trebuie sa stea in Italia ca sa isi poata lua un apartament.Cam cat ar trebui sa stea?

2 răspunsuri:
| hackey a răspuns:

Presupunem ca poate pune deoparte in fiecare luna 500 de euro. Asta ii 6000 de euro pe an. Nu stiu cum sunt preturile in bacau dar vreo 6-7 ani ar trebui sa stea acolo happy

| cryss24 a răspuns:

De ce nu vine in Bucuresti ca e mai bine poate ma ma combin si eu cu ea si poate sa stea la mine daca vrealaughing