| madalina_1786 a întrebat:

sper ca ma puteti ajuta si pe mine:acum ca incepe scoala as vrea sa ma imbrac la modawinking
ati putea sa imi spuneti cum ar trebui '[trec clasa a 8] dar sa nu fie exagerat sa fie dragut si simplu... ar fi de preferat si imagini : cel mai bun aspuns FUNDA [SCZ CATEGORIA] >:d

Răspuns Câştigător
| dibiiilixuuu a răspuns:

Pai trebuie sa alegii ori l moda`orii simpluu`laughing...`in ultima`vreme st la moda`hainele traznitee`tongue de ex `poti sha`iti creezi u hainelee`tongue sigur ai o pereche d blugii care nu iti my vin` poti sa ii `iei`si ii faci scurtsii shii sa ii roopii` pootsin ` sau poti sa ii patezii putsiin cu clor `sau sa coshii pe ei cateva`peticelee`de la altii blugii`, un tricouu` la care sa adaugii` un medalion`colorat`,big grin niste teneshii pe care poti sa poii insignee` sau sa scrii pe ei cu markaruu`poti sa adaugii si cateva bratsarii` coloratee`tongue.Si eu trec in clasah a 8`a shii asa am d gand sa ma imbrak in prima zi de skoalaa`big grin

2 răspunsuri:
| Karisma a răspuns:

Ca sa vezi! cind treceamsi eu clasa a 8 la fel mi-am pus intebarea asta,dar ca de obicei primeam raspunsuri ceva de genu"imbraca-te in ceva care sa-ti placa si sa te simti bine, sa atrag atentia la haine colorate si daca celorlanti din jur nu le place stilul tau nu-i baga in seama, ca sunt cuprinsi de gelozie.Acelasi lucru ti-l spun si tie, fie simpla si naturala.Succes! Fundita?