| dianaoana a întrebat:

spune-ti mi si mie va rog mult dc vreau ca prietenul meu sa ma uite si sa nu mai exist pentru el? va rog mult?

6 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Pentru ca nu-l iubesti.

| SufletDeCopil a răspuns:

Poate ca nu il mai iubesti, nu mai simtii pentru el aceleasi sentimente pe care le simteai candva sau poate ca el s-a schimbat si te-a facut ca tu sa-l vezi cu alti ochi sau poate ca ti-ai dat seama ca nu te merita!broken heart

| cssandreea a răspuns:

Probabil...ca ti-a greshit prea mult, sau te-a inselat(sper sa nu), sau pentru ca ti prea mult la el si el nu te mai place (mi-s-a intamplat)! De aici poti alege tu varianta corecta...pentru ca nu mai tu sthi ce e in sufletul tau! o fundita! plizz!

| Matusha a răspuns:

Pentru ca nu tii la el? pentru ca ti-a gresit prea mult? alege tu varianta corecta

| sabrinutza_6804 a răspuns:

Poate ca nu il iubesti si poate ca nu iti mai place de el, poate ca... v-ati certat... dar daca va mai iubiti o sa iti treaa si o sa fiti din nou iubiti. Plz vreau si eu fundita

| aly_4607 a răspuns:

Pentru ca nu il iubesti