| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreun site de unde pot comanda prezervative durex la bucata ieftine? Stiu ca era un site si erau super ieftine cam 1 leu bucata si puteai sa iti alegi de care voiai.

4 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Cumpara prezervative la un leu sa vezi cum platesti pensie alimentara dupa noua luni

| Necunoscut112 a răspuns:

Îţi dai seama că dacă ai comanda de pe intenet mai mult ai plăti pe drum, nu? Chiar iti e greu să dai 15 lei pe 3?

| Alexandraseia77 a răspuns:

Eu zic sa te duci la un magazin sa dai 10 lei si ceva decat cate 200-300 de lei sau cat e pensia alimentare. Bafta

| alexsivlad a răspuns:

Buna, poti incerca aici www.cu-prezervativ.ro Durex la 1 leu nu sunt, dar exista prezervative fabricate in Italia si Germania, ieftine si de calitate. Poti comanda la bucata ca sa le incerci si ca sa afli care iti place si care ti se potriveste.